כדורגל ישראליליגת העל

עדי יונה: "דברים שחלמתי עליהם מגיל קטן, אמשיך לעבוד קשה"

קשר בית''ר ירושלים היה מאושר אחרי שכבש ב-0:3 על מכבי נתניה: ''שמתי את כל החיים שלי בשביל זה ואני שמח מאוד שנותנים לי את ההזדמנויות''. אבוקסיס ממשיך להזכיר את המינוס 4 נקודות ומודה: ''אולי טעיתי עם מוזי''

לאחר שני משחקים רצופים בהם סיימה ב-1:1, בית"ר ירושלים פגשה אתמול (רביעי) את מכבי נתניה וסיפקה משחק טוב ויעיל בדרך ל-0:3 מרשים בחוץ. בזכות הניצחון, הירושלמים עקפו את היהלומים, שניצבים מעל הקו האדום בזכות הפרש שערים בלבד. ירדן שועה כבש ובישל לעדי יונה, כשבתווך גם טימותי מוזי כבש את שערו הראשון העונה במדי בית"ר.

למעשה, הצהובים-שחורים סוגרים ארבעה משחקים ללא הפסד וזה לא דבר של מה בכך ביחס ליכולת של השחקנים מאז החזרה מפגרת המלחמה. האווירה בחדר ההלבשה הייתה טובה ומשוחררת, שועה שוב הוכיח עד כמה הוא חשוב לבית"ר והוא כאמור השפיע ישירות על התוצאה עם שער ובישול. בבית"ר יצטרכו לחלק כוחות לקראת המשחק הקרוב מול הפועל באר שבע במוצ"ש (19:30), כאשר ההרכב ייקבע על פי היכולת והמחויבות של השחקנים באימונים.

מאמן בית"ר ירושלים, יוסי אבוקסיס (ליאת אבשלומי)

מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס ממשיך במסרים שלו נגד החלטת בית הדין להפחית 4 נקודות ממאזנה של בית"ר: "אני רואה היום 14 נקודות שיש לנו. אני לא רואה 10 נקודות אלא 14 נקודות שעבדנו קשה בשבילם. אולי ישנו את הדעה שלהם בבית הדין ויחזירו לנו משהו. כן, אני מאמין בזה. אני לא יודע, אבל אנחנו עבדנו קשה להשיג 14 נקודות. נכון שזה לא מה שציפינו. ציפינו ליותר. אולי יש עוד כמה נקודות, באמת 3, 4 נקודות, והיינו נמצאים במצב מצוין, אבל אנחנו צריכים להדביק את הפער. זה מאוד קשה מנטלית, בלי 4 הנקודות האלה אנחנו תמיד נמשיך להסתכל למטה. אני מקווה שנתרומם לכיוון השישייה, למרות המינוס 4".

על היכולת של עדי יונה, אמר אבוקסיס: "הוא מתאמן טוב, שחקן אנרגטי. אני מצפה ממנו ליותר מספרים ולהיות מעורב יותר. אני שמח שכבש היום, הוא ראוי לשחק. מי שמתאמן ורוצה, ישחק. עדי הוא כמובן שחקן בית של בית"ר. זה כיף. הוא יותר קליל ממני, אני הייתי כבד. מוזי? אני חייב להגיד שבתחילת העונה כשהוא הגיע, טימו התחיל לא טוב, יכול להיות שקצת מהר מדי לא נתתי לו אפשרויות. דווקא עכשיו בפגרת המלחמה היו לנו הרבה אימונים ושם באמת יכולתי לראות יותר. ראיתי את ההשתפרות שלו, במשחקי האימון הוא היה טוב ואני שמח בשבילו. בסך הכל באמת שחקן שרצינו אותו. בהתחלה קצת פספסתי אותו בהתחלה. מהלחץ שהיינו בו, אבל גם מאז שחזרנו הוא גם אחד השחקנים הטובים ומהשחקנים שמתאמנים הכי טוב".

שחקני בית"ר ירושלים חוגגים (ליאת אבשלומי)

עדי יונה הוסיף: "אלו דברים שחלמתי עליהם מגיל קטן ועבדתי בשבילם קשה מאוד. שמתי את כל החיים שלי בשביל זה ואני שמח מאוד שנותנים לי את ההזדמנויות. מאמין שיש לי עוד הרבה לתת ואני עובד קשה כל יום כדי לממש את זה. נותנים לי את ההזדמנויות האלה, אבל כמו שאמרתי – אני מאמין שיש לי עוד הרבה לתת. כל דקה שיתנו לי, אעשה את הכי טוב שלי כדי להוכיח את עצמי. היום הצלחתי לתת את הגול שחיכיתי לו הרבה זמן ואמשיך לעבוד קשה כדי להצליח. זה משחק שונה בלי קהל. הקהל זה מה שנותן לנו את הדרייב ואת האווירה בסופו של דבר. שמחנו מאוד לראות אותם ומצפה לראות אותם בשבת בטדי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button