כדורגל ישראליליגיונרים

עבדה ייעדר 3-4 חודשים: "הפציעה – רק עיכוב זמני במסע שלי"

מאמן סלטיק אישר ששחקן הכנף של נבחרת ישראל ייעדר מספר חודשים בשל הפציעה שספג לפני המשחקים מול רומניה ובלארוס. עבדה כתב באינסטגרם: ''יש לי עוד הרבה מה לתת לנבחרת בעתיד''. ישוב רק ב-2024

מאמן סלטיק ברנדן רוג'רס אישר היום (חמישי) שליאל עבדה ייעדר 3-4 חודשים מהמגרשים וצפוי לחזור רק ב-2024. עבדה נפצע לפני משחקי הנבחרת מול רומניה ובלארוס במוקדמות היורו, והיום התברר סופית שהוא סובל מפציעה בקרע בשריר הארבע-ראשי ומפגיעה בגיד.

רוג'רס אמר במסיבת העיתונאים: "הוא נסע להיבדק בלונדון, אבל אנחנו חושבים שהוא ייעדר בין שלושה לארבעה חודשים. הוא נפצע בסופו של אימון כשתרגל בעיטות וזה חבל מאוד בשבילנו, כי הוא עשה קדם עונה מוצלח וכפי שראיתם הוא פתח בלא מעט משחקים מאז שאני כאן. אנחנו מאוכזבים. הוא נראה שמח ואני ציפיתי להמשך ההתפתחות שלו כי יש כמובן הרבה דברים שהוא יכול להשתפר בהם. חבל, אבל הוא ילמד מזה ויעבוד קשה כדי לחזור לחלק השני של העונה".

עבדה כתב באינסטגרם: "אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם על התמיכה והמילים החמות זה לא מובן מאליו. לייצג את נבחרת ישראל זאת הגשמת חלום עבורי ומקור לגאווה עצומה והאהבה שיש לי לנבחרת ולמדינה שלנו היא בלתי מעורערת.  למרות שאני עלול להיות מושבת לתקופה לא קצרה, הלב שלי יהיה תמיד עם החברים לנבחרת לאורך כל הדרך! הפציעה הזאת היא עיכוב זמני במסע שלי, יש לי עוד הרבה מה לתת למען הנבחרת בעתיד. אני מתחיל לעבוד עכשיו על השיקום ובטוח שאחזור חזק יותר מאי פעם. וכשאעשה זאת, אהיה מוכן לתת את כל כולי לנבחרת ישראל שוב!".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW