כדורגל ישראלינבחרת ישראל

עבדה: "המטרה ברורה – להעפיל ליורו, מי שפה מספיק טוב"

שחקן ההתקפה של נבחרת ישראל דיבר לקראת המשחקים הקרובים במוק' היורו: ''בעיה בהתקפה? מאמין שנכבוש ברומניה''. גלזר: ''הנבחרת מעל כל שחקן, אם אלון בחר בשחקנים צעירים אני בטוח שהם יעזרו''

נבחרת ישראל קיימה הערב (שלישי) הפנינג יחד עם אוהדים רבים באימון הפתוח שנערך לקראת המשחק מול רומניה בשבת במסגרת מוקדמות יורו 2024, כאשר שלושה ימים לאחר מכן תארח ישראל את בלארוס באצטדיון בלומפילד. במהלך ההפנינג, שחקני הנבחרת שוחחו עם הקהל הצעיר, חילקו חתימות והצטלמו יחד עם המעריצים. דולב חזיזה וגדי קינדה התאמנו בצד בשל רגישות בשריר.

השוער עומרי גלזר, שצפוי לשמור על המקום שלו בין הקורות, אמר: "מתכוננים בצורה טובה ורוצים להגיע מוכנים ליום שבת. שמעתי מה אלון אמר עליי וזה מחמיא מאוד. תמיד כל שחקן ובמיוחד בנבחרת צריך להוכיח את עצמו ולהיראות טוב באימונים. המקום שלך אף פעם לא מובטח, תמיד צריך להוכיח שאתה ראוי לו. ההצלחה של הנבחרת מעל הכל, מעבר לשחקן כזה או אחר. שמח להיות פה, אבל צריך לעבוד".

גלזר הוסיף: "בהחלט יש חשיבות לכך שחמישה ישראלים ישחקו בשלב הבתים של ליגת האלופות. זו הבמה הכי חשובה באירופה, הצעירים התקדמו ועשו קמפיינים מדהימים במונדיאליטו וביורו הצעירות, הרבה שחקנים יצאו לחו”ל ועשו התקדמות, עכשיו יש עלייה בכדורגל הישראלי וצריך להראות את זה, נבוא חדורי מטרה למשחק ביום שבת, צריכים לעשות את העבודה. כיף שיש שחקנים צעירים שמתקדמים ונראים טוב בקבוצות שלהם ובנבחרות הצעירות. יש שחקנים מצוינים עם עתיד גדול ואם אלון חזן בחר בהם אני בטוח שהם יכולים לעזור לנו".

שחקנה של סלטיק ליאל עבדה אמר: "תחושות די טובות, יש רוח חדשה בנבחרת, יש לנו משימה חשובה, אנחנו מגיעים אליה בכל הכוח ונבוא להשלים אותה בעזרת השם. אנחנו מאמינים בעצמנו לא משנה אם זה בבית או בחוץ ונבוא ולעשות את הדברים בדרך שלנו. הצוות יכין אותנו בצורה הכי טובה ואני בטוח שנשלים את העבודה. בעיה בחלק הקדמי? אני חושב שמי שנמצא בנבחרת שחקן מספיק טוב ויודע לעשות את העבודה מספיק טוב. אני בטוח שנכבוש שערים גם שם".

עבדה הוסיף: "הנבחרת שלנו היא נבחרת מאוד מוכשרת עם שחקנים צעירים וקצת יותר מנוסים. אני לא חושב שאם ננצח או נפסיד לרומניה זה מה שיקבע אם נעלה ליורו, שזאת המטרה שלנו. אנחנו מסתכלים על זה משחק משחק. מכל שחקן יש ציפיות, במיוחד אם אתה ליגיונר או משחק בקבוצה גדולה בארץ. אנחנו מודעים לכך ואנחנו רוצים לעשות את העבודה שלנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW