כדורגל ישראליליגיונרים

עבדה: "אני נמצא במצב לא פשוט", סלטיק גינתה את השלטים

הקשר הישראלי הפצוע הגיע על קביים למשרדי המועדון ודרש להוציא גינוי על שלטי התמיכה שהניפו אוהדי סלטיק: ''לא יכול לתאר לכם מה עובר לי בגוף, לקחו לי יומיים-שלושה לעכל את מה שקורה. ליבי עם כל המשפחות''

יומיים אחרי מפגן השנאה של אוהדי סלטיק, שעות ספורות בלבד אחרי הטבח הנורא של חמאס ביישובי עוטף עזה, המועדון סיפק תגובה רשמית ראשונה שלו בנושא – באתר המועדון בלבד ולא ברשתות החברתיות. כזכור, בשבת בצהריים הניפו אוהדי סלטיק, ובראשם ארגון "הבריגדות הירקות", שלטי "תשוחרר פלסטין" ו"ניצחון להתנגדות", יחד עם דגלי פלסטין. שחקן הקבוצה, ליאל עבדה הפצוע, הגיע על קביים למשרדי המועדון ודרש להוציא הודעה גינוי למעשה המכוער.

בהודעה של סלטיק נכתב: "השלטים שהופיעו במשחק בשבת לא מייצגים את הדעות של המועדון ואנו מגנים אותם. סלטיק הוא מועדון כדורגל ולא ארגון פוליטי. אחד הערכים הכי חשובים שלנו הוא לדעת לקבל כל אחד, ללא הבדל גזע, צבע, עמדתו הפוליטית או במה הוא מאמין. זו הסיבה שאנחנו במועדון מבהירים תמיד שמסרים פוליטיים לא מתקבלים בברכה בסלטיק פארק או בכל משחק של סלטיק. בזמן של אובדן וסבל עבור רבים, זה לא הולם עבור שום קבוצת אנשים להשתמש בסלטיק פארק להעברת הודעות כאלה".

הסטורי של ליאל עבדה (צילום מסך)

עבדה עצמו פרסם סטורי באינסטגרם וכתב: "אני לא יכול לתאר לכם מה עובר לי בגוף כרגע. אלפי הודעות, תגובות והמון רעש. לקחו לי יומיים-שלושה לעכל מה קורה באמת. התעוררנו לאחד הבקרים הקשים שידעה המדינה. המצב שאני נמצא בו כרגע לא פשוט. אני רוצה להגיד לכם תודה מכל הלב על התמיכה והאהבה שאתם נותנים לי ברשתות החברתיות, זה לא מובן מאליו בימים כאלו. הלב שלי עם כל המשפחות שאיבדו את היקרים להם, אוהב אתכם ונקווה לימים שקטים יותר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW