כדורגל ישראליליגיונרים

סערה גדולה בטורקיה: יחזקאל כבש וערך מחווה מרגשת לחטופים

קשר אנטליהספור השווה ל-1:1 מול טרבזונספור מבישול של ספורי וחשף כיתוב ''100'' על התחבושת, לציון החטופים שבעזה מה-7 באוקטובר. הדבר עורר סערה גדולה במדינה וקבוצתו מחקה לבסוף את הציוץ

הצמד הישראלי של אנטליהספור ממשיך לספק את הסחורה בליגה הטורקית, כשהיום (ראשון) שגיב יחזקאל הבקיע את שער הליגה השישי שלו והראשון מבישול של רמזי ספורי. טרבזונספור האורחת, שנמצאת במקום השלישי בטבלה, הובילה 0:1 משער מוקדם של טקסי פונטאס בדקה השנייה, אבל שני הישראלים שפתחו יחד בהרכב של אנטליהספור דאגו לשוויון בדקה ה-68: ספורי הרים מצד ימין ויחזקאל שהמתין ברחבה נגח חזק אל הרשת והשווה ל-1:1.

לאחר השער יחזקאל הציג בפני המצלמה את החבישה שעל ידו ועליה כתוב: "100 ימים", לצד מגן דוד והתאריך 7.10. בנוסף, הוא סימן חצי לב אל המצלמה. השער של יחזקאל היה השישי שלו העונה בליגה הטורקית והראשון לאחר בצורת של יותר מחודשיים. ספורי מצידו אמנם עדיין לא כבש שער בליגה הטורקית אך בישל היום בפעם הרביעית. בשל הנקודה שהשיגה קבוצתם של הישראלים עלתה לפחות זמנית למקום השביעי בליגה הטורקית, מרחק 6 נקודות מהמקום הרביעי. יחזקאל השלים 81 דקות, ספורי 88 דקות.

הציוץ של אנטליהספור לפני שנמחק (צילום מסך)

אחרי המחווה המיוחדת של יחזקאל, נוצרה סערה אדירה בטורקיה שהיא כידוע אחת התומכות הגדולות בפלסטינים, מארחת את ראשי החמאס, מסרבת לגנות את מתקפת הפתע ב-7 באוקטובר, תומכת ביתר שאת בפניה של דרום אפריקה לבית הדין הבינלאומי בהאג ולמדינה גם קיימת אזהרת מסע. אנטליהספור עצמה העלתה תמונות מהחגיגה של יחזקאל לרשתות החברתיות ולא מעט מגיבים מיהרו להגיב באנטישמיות. אחרי שהתמונות תפסו תאוצה ובתגובות רבות קיללו בחריפות את השחקן הישראלי שעבר מהפועל באר שבע באנטישמיות קשה, אנטליהספור בחרה למחוק את הציוץ.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW