כדורסלכדורסל נשים

סל נשים: ליגת העל תוכרע בסדרות של הטוב מחמישה משחקים

דירקטוריון מנהלת ליגת העל החליט לחזור למתווה מלפני מלחמת ''חברות ברזל''. היו''ר הילה קניסטר בר דוד הציעה להמשיך בעונה הבאה עם שתי זרות בלבד בכל קבוצה, אך החלטה בנושא צפויה להתקבל רק בהמשךדירקטוריון מנהלת ליגת העל החליט לחזור למתווה מלפני מלחמת ''חברות ברזל''. היו''ר הילה קניסטר בר דוד הציעה להמשיך בעונה הבאה עם שתי זרות בלבד בכל קבוצה, אך החלטה בנושא צפויה להתקבל רק בהמשך

דירקטוריון מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל החליט לחזור למתווה סדרות חצי גמר וגמר הפליי אוף ששוחק בשנים האחרונות בשיטת הטוב מחמישה בחצי הגמר והגמר. המבנה שונה בתחילת העונה בגלל המלחמה. במתווה של תקופת המלחמה נקבע כי שתי סדרות חצי הגמר והגמר ישוחקו בשיטת הטוב משלושה משחקים. עתה, החליט הדירקטוריון לחזור לסדרות של הטוב מחמישה משחקים בחצי הגמר ובגמר. עונת המשחקים תסתיים ב-25 באפריל.

דירקטוריון המנהלת דן בישיבתו השבוע במתווה מספר הזרות בליגת העל בעונת המשחקים הבאה 2024/2025, שכן עם פרוץ מלחמת חרבות ברזיל ב-7 באוקטובר כשהשחקניות הזרות החלו לעזוב את הארץ, התקבלה החלטה לשחק את הסיבוב הראשון עם ישראליות בלבד.

סטאשה קארי עם הכדור (דני מרון, מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

מנהלת ליגת העל בראשותה של הילה קניסטר בר דוד, החליטה במהלך הסיבוב הראשון להחזיר שחקניות זרות לליגה וקבעה שבכל קבוצה ישותפו שתי זרות ולא שלוש זרות כפי שהיה בעבר. השחקניות הישראליות זכו לזמן פארקט וניסיון מקצועי משמעותיים. המהלך איפשר לגלות שחקניות צעירות מוכשרות שמיעטו לשחק בעבר.

יו"ר המנהלת הילה קניסטר בר דוד הציעה להמשיך בעונה הבאה עם מתווה של שתי זרות בלבד, הצעה בה דוגל גם איגוד הכדורסל. החלטה תתקבל בהמשך.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button