ענפים אחריםענפים נוספים

סימן לפריס? יעקבלב זכה בזהב בתחרות אופני מסלול בבלגיה

רוכב אופני המסלול הישראלי זכה במרוץ הספרינט בבלגיה וגבר על כמה מרוכבי העילית באירופה בתחרות ההכנה למשחקים האולימפיים. ישתתף גם במרוץ קירין במטרה להגיע כמה שיותר מוכן לאולימפיאדה בבירת צרפת

רוכב אופני המסלול הישראלי מיכאל יעקבלב זכה אתמול (שבת) במדליית הזהב במירוץ הספרינט בתחרות ההכנה האחרונה לפני המשחקים האולימפיים בפריס.

מיכאל יעקבלב על הפודיום (איגוד האופניים)

יעקבלב החל שלשום את מרוצי הספרינט בתחרות כאשר הוא מפגין שליטה מוחלטת במוקדמות, במהלכן שבר את שיא מסלול הוולודרום "אדי מרקס", בעיר גנט, שנקבע לפני שנתיים על ידי האלוף האולימפי הארי לוורייסן. יעקבלב עצר את השעון על זמן של 9.498 שניות במדידה ל-200 מטרים ועלה לרבע הגמר מהמקום הראשון, וגם אותו ניצח בקלות. בחצי הגמר אתמול ניצח מיכאל רוכב צרפתי ועלה לגמר אל מול רודיק מתאוס, סגן אלוף אירופה המכהן, מפולין.

מיכאל יעקבלב (צילום: גלעד קוולרצ'יק)

בגמר בשיטת הטוב משלושה הבטיח יעקבלב את ניצחונו כבר במקצה השני וניצח את הפולני 0:2. מכיוון שזו תחרות ההכנה האחרונה לפני המשחקים האולימפיים בפריס, השתתפו בה לא מעט מרוכבי העילית של אירופה, כולל מספר רוכבים שסיימו בטופ 10 באליפות אירופה האחרונה. יעקבלב לא הרשה לעצמו לנוח על זרי הדפנה בתום מירוץ הספרינט וכבר החל בהכנות לקראת מרוץ הקירין, בו ישתתף היום.

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW