ענפים אחריםענפים נוספים

סיליה גולד קבעה שיא ישראלי חדש, אך לא השיגה את הקריטריון

מרימת המשקולות, שעלתה לארץ אחרי המכביה האחרונה, העמידה את השיא על 101 ק''ג, אבל תוצאתה בקרב 2 לא הספיקה לה להעפיל למשחקים האולימפיים והיא לא תייצג את ישראל בתחרויות בקיץ הקרוב בצרפת

מרימת המשקולות סיליה גולד (26) ממכבי תל אביב, שעלתה לישראל אחרי המכביה האחרונה, קבעה שיא ישראל חדש בהנפה (במשקל 71 ק"ג, המשקל אולימפי) והעמידה אותו על 101 קילוגרמים, בתחרות ההזדמנות האחרונה המתקיימת היום (שני) בתאילנד. השיא הישראלי הקודם – 98 קילוגרמים הוחזק בידי ניקול רובנוביץ' גם היא ממכבי תל אביב. בדחיקה, קבעה גולד 125 ק"ג כשהמטרה שהציבה לעצמה לפני התחרות הייתה לדחוק 131 ק"ג. גולד הצליחה להרים פעמיים את המשקולת לחזה אך לא הצליחה להרים אותה מעל הראש.

סיליה גולד עם המדליה (יח"צ)

התוצאה של 226 ק"ג בקרב 2 שהשיגה בתחרות, שווה לשיא הישראלי אותו קבעה גולד באליפות אירופה שהייתה לפני כחודש בסופיה בולגריה, לא תספיק לה להשגת הכרטיס למשחקים האולימפיים הקרובים בפריס. המטרה של גולד בתחרות זו הייתה להשיג בקרב 2 תוצאה של 235 קילוגרמים, שעפ"י הערכת הצוות המקצועי שלה תוצאה זו הייתה מעניקה לה את הכרטיס לפריס. רק פרישה של ספורטאיות המדורגות לפניה בעולם, עשויה לייצר עבורה אפשרות להשיג את הכרטיס האולימפי. התחרות עדיין לא הסתיימה ולכן אין עדיין מיקום סופי של המתמודדות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button