גביע המדינהכדורגל ישראלי

סופית: גמר גביע המדינה יתקיים ב-30 במאי באצטדיון בלומפילד

הפועל ב''ש תחזור לאצטדיון ביפו שם תפגוש את המנצחת בין מכבי פ''ת להפועל נוף הגליל, בקרב על התואר השני בחשיבותו. שריקת הפתיחה תיערך בשעה 20:30. וגם: סגירת המעגל המרגשת של אוהד וקרן מונדר

ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (שישי) שגמר גביע המדינה יתקיים ב-30 במאי באצטדיון בלומפילד, בשעה 20:30. הפועל באר שבע כבר הבטיחה את השתתפותה כשניצחה 2:3 את מכבי נתניה משער בתוספת זמן של ההארכה. היא תמתין למנצחת מבין מכבי פתח והפועל נוף הגליל, שתשחקנה בחצי הגמר השני ביום שלישי.

זהו גמר הגביע השלישי של הפועל באר שבע בחמש השנים האחרונות, הראשון מביניהם היה ביולי 2020 והסתיים בניצחון 0:2 על מכבי פתח תקוה באצטדיון בלומפילד. מאז, ב-2021 הגמר התקיים בבלומפילד (1:2 למכבי תל אביב על הפועל תל אביב בהארכה) ב-2022 הגמר התקיים בטדי – שם הפועל באר שבע ניצחה את מכבי חיפה בפנדלים וב-2023 בית"ר ירושלים ניצחה 0:3 את מכבי נתניה בסמי עופר.

אוהד וקרן מונדר בבלומפילד (יח"צ)

סגירת מעגל מרגשת: קרן מונדר ואוהד מונדר פדויי השבי התרגשו מהניצחון של הפועל באר שבע בחצי גמר גביע המדינה. אוהד, שציין יום הולדת 9 כשבוי של חמאס, גילה בזמן השבי שאליניב ברדה, מאמנה של הפועל באר שבע ושחקני קבוצתו האהובה בירכו אותו לכבוד יום הולדתו. מאז שחרורו של אוהד מהשבי, שחקני הפועל באר שבע הספיקו לבקר אותו והקשר החם עם השחקנים נמשך.

קרן ואוהד נחטפו בשבת השחורה בבית סבא וסבתא, אברהם ורותי מקיבוץ ניר עוז עוז. רותי, קרן ואוהד חזרו מהשבי אחרי 49 יום. הם היו למשוחררים הראשונים. רועי מונדר ז״ל בנם של רותי ואברהם ואחיה של קרן, שאהד את מכבי נתניה נרצח בשבת השחורה. הסב, אברהם מונדר, עדיין בשבי חמאס.

כתבות קשורות

Back to top button