כדורגל ישראליליגת העל

סוף הדרך: אליניב ברדה סיים את דרכו כמאמן הפועל באר שבע

הקבוצה מבירת הנגב הודיעה כי הוחלט שלא לממש את האופציה הקיימת בחוזהו של המאמן לעונה נוספת והוא ייפרד מהמועדון. ברדה: ''הופתעתי, אלונה אמרה לי שאני ממשיך''. מימר הוא המועמד המוביל להחליפו

רשמית: אליניב ברדה לא ימשיך כמאמן הפועל באר שבע. פחות מיממה אחרי ההפסד בגמר גביע המדינה, המועדון מבירת הנגב הודיע היום (שישי) כי "בסיומה של פגישה בין הנהלת המועדון ומאמן הקבוצה הוחלט שלא לממש את האופציה הקיימת בחוזהו לעונה נוספת". עוד נמסר: "אנו מודים לאליניב על תקופתו כמאמן, בה זכה עם הקבוצה בגביע המדינה לעונת 2021/2022 ובתואר אלוף האלופים לשנת 2022. כמו כן, העפיל עם הקבוצה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג בעונת 2022/2023". המועמד המוביל להחליפו הוא שרון מימר, שאמנם האריך חוזה במכבי בני ריינה, אך גם מחזיק בסעיף יציאה לאחת משלוש הגדולות עד סוף יוני. גם מסאי דגו, שאימן בעונה החולפת את מכבי חיפה, רן קוז'וק ממכבי פתח תקווה ומאמן נבחרת הנוער אופיר חיים מועמדים.

מאמן הפועל ב"ש, אליניב ברדה (חיים בן דוד)

ברדה עצמו הוציא הודעה מטעמו ובה כתב בין היתר: "לפני דקות אחדות יצאתי מביתה של אלונה ברקת, לשם נקראתי לשיחה. בשיחה הודיעה לי אלונה שהחליטה לא לממש את האופציה לשנה נוספת איתי כמאמן. הופתעתי, בעיקר משום שלפני מספר ימים הודיעה לי אלונה כי היא מעוניינת להמשיך, אבל אני מקבל ומכבד את החלטתה. אני מסיים תקופה רצופה של 11 עונות מאז חזרתי מבלגיה לבית הטבעי שלי. חזרתי בזכותכם, נתתם לי להרגיש אהוב ורצוי, וזו הסיבה שחזרתי לבאר שבע".

מאמן הפועל ב"ש, אליניב ברדה (אסף הופמן)

"חווינו יחד, יחד ! שנים של שבירת שיאים, אליפויות, תארים, אירופה, שיאים ורגעים מרגשים. כמאמן נקראתי לדגל לפני קצת יותר משתי עונות ומיד התייצבתי. התייצבתי כי ידעתי כמה המועדון הזה חשוב לנו יחד. לכם ולי. זכינו בגביע המדינה, שיחקנו באירופה, עלינו לשלב הבתים, זכינו באלוף האלופים וחווינו הצלחות לצד רגעים מאכזבים. תמיד הייתם שם, עוטפים באהבה, וגם כשכעסתם, זה היה מתוך אהבה. בכל אחד מהרגעים הללו, הטובים והפחות טובים, הקפדתי שנשאף למעלה, נאתגר את עצמנו ולא נאבד את המיוחד בנו".

מאמן מכבי בני ריינה, שרון מימר (ישי נאמן)

ברדה סיכם: "אני נפרד היום מהמקום שהיה לי בית, אבל בליבי הוא יישאר תמיד, אבל מכם אני לא נפרד. אתם תמיד איתי ובליבי. תודה למשפחת ברקת, לגיא, ניר, לכל העובדים, המתנדבים, ומעל הכל- לכל האוהדים. בזכותכם חזרתי לבאר שבע, עבורכם תמיד נתתי הכל".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW