במגרש הפוליטי

סולינה מדיקל טורס משיקה אתר אינטרנט בעלות 350 אלף ש"ח

חברה תיירות המרפא מרחיבה את פעילותה במסגרת הערוצים הישירים: הלקוחות יוכלו לדווח באתר האינטרנט לעלות קבצים ולקבל ממצאים ''און-ליין'' ישירות לתיק הרפואי: ''דברים פשוט קורים כאן מהר''

סולינה מדיקל טורס, Solina Medical Tours, השייכת לקבוצת Solina Group, בבעלות איש העסקים אמיר סלייח ונסים עואד, הודיעה היום (רביעי) כי היא מרחיבה את פעילותה במסגרת הערוצים הישירים ומשיקה אתר אינטרנט חדש.  

מעתה יוכלו לקוחות החברה לבחור בעצמם את בית החולים והרופא המטפל המתאימים להם אישית. האתר יציע ללקוחות, מערכת דיווחים חכמה המבוססת על "AI" על מנת להתאים להם את הרופא והטיפול הרפואי הטוב ביותר עבורם.

סולינה מדיקל טורס, מפעילה מערך תיירות מרפא, שהוקם כדי לספק שירות ותשומת לב אישית לתיירים הרפואיים מאיחוד האמירויות לצורך הערכה וטיפול. בנוסף, החברה תסייע למטופלים בכל שלבי ההתקשרות שלהם מול רופאים ובתי חולים בישראל. מהפנייה הראשונית לבית החולים, ההגעה, השהייה ולאחר עזיבתם.

החברה מציעה את כל פתרונות התיירות ההיקפיים ללקוח תחת קורת גג אחת, כולל הטסות רפואיות, טיפול בוויזות וכמובן שירותי התיירות וסידורי הקרקע הנלווים. צוות המערך, שעבר הכשרה מיוחדת, יתנהל מול המטופלים בשפה הערבית או באנגלית בהתאם לצורך המטופל.

האתר החדש (צילום מסך)

האתר החדש (https://www.solinamt.com) תוכנן ופותח באופן שיענה גם על צרכיהם של אנשים עם מוגבלות. נגישות האתר מאפשרת ללקויי ראייה ואנשים עם צרכים מיוחדים לקרוא ולבצע פעולות באתר בקלות ובפשטות. ממשק המשתמש של האתר תוכנן, עוצב ופותח על ידי חברת gcc-marketing , בניהול ושיתוף פעולה עם אנשי סולינה מדיקל טורס.

מייסד החברה, אמיר סלייח, אמר עם השקת המהלך היוקרתי: "בהמשך להשקת סניף החברה בדובאי במעמד שגריר ישראל באמירויות מר אמיר חייק ומכובדים מקומיים. סולינה מדיקל טורס, נמצאת בעיצומו של מהלך, שמטרתו להתאים באופן המיטבי בין החברה ושירותיה לבין דרישות הלקוחות וצרכיהם השונים. השקת האתר החדש היא צעד נוסף לקראת מיצוב האתר וצירופו לשורת אתרים מהמובילים בעולם בתחום תיירות מרפא".

מנכ"ל הבינלאומי, רענן מור, בירך: "דברים פשוט קורים כאן מהר, אני שמח ונרגש על השקת האתר שאמור לתת מענה לקהל לקוחותנו בד בבד כלי עבודה לשותפים, חברות עסקיות ולשלוחות העתידיות של החברה".

מנכ"ל דובאי, יזן ארוויידי, הוסיף: "אני שמח ונרגש בצעד החשוב הזה שמראה על התקדמות ופיתוח סולינה מדיקל טורס".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW