כדורגל ישראליליגיונרים

סולומון: "אלו ימים קשים, לא חלמתי שכך תתחיל העונה"

שני | 15/08/2022 | 18:15    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראלי, שערך את הבכורה שלו בפרמייר ליג במדי פולהאם ונפצע יום לאחר מכן בברכו, שיתף את תחושותיו בפוסט באינסטגרם: "עשיתי תנועה לא נכונה, נאלצתי לעבור ניתוח שישבית אותי בתקופה הקרובה"

ימים לא פשוטים עוברים על מנור סולומון. הקיצוני הישראלי של פולהאם עלה להופעת בכורה במדי הלונדונים והציג יכולת טובה מול ליברפול, אבל יום למחרת הוא נפצע בברכו במשחק אימון פנימי שערכו המילואים של הקבוצה מול מילואי צ'לסי וסולומון בן ה-23 נאלץ לעבור ניתוח, שישבית אותו לתקופה הקרובה. הישראלי צפוי להיעדר כשלושה חודשים מהמגרשים והמשמעות היא שייתכן שלא ישותף במשחקי הקבוצה עד אחרי המונדיאל שייערך בין נובמבר לדצמבר. היום (שני) הוא שיתף את תחושותיו בפוסט באינסטגרם.

סולומון כתב: "ביום שבת האחרון הגשמתי חלום וערכתי הופעת בכורה במקום ובליגה שתמיד רציתי. למחרת השתתפתי במשחק אימון פנימי ובו נפצעתי. עשיתי תנועה לא נכונה שגרמה לי לפציעה בברך ולצערי נאלצתי לעבור ניתוח שישבית אותי בתקופה הקרובה. הימים האחרונים היו מאוד קשים עבורי, לא חלמתי שככה תיראה תחילת העונה שלי, אבל ההודעות והמילים שקיבלתי חיממו לי את הלב, חיזקו אותי מאוד ורק גרמו לי להבין שאני באמת אחזור חזק יותר וטוב יותר מתמיד! אוהב אתכם ומחכה לשמח אתכם על המגרש בקרוב".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button