כדורגל ישראליליגת העל

סוכמה עקרונית העברתו של זוהר זסנו מאשדוד לבית"ר ירושלים

המגן בן ה-22 יעבור לקבוצה מהבירה לאחר שבן זקן ואברמוב סיכמו שזסנו יירכש תמורת מיליון ש''ח עבור מחצית מהכרטיס. בעתיד הקבוצות יתחלקו שווה בשווה בסכום המכירה. השחקן צפוי לחתום על חוזה ל-3 שנים וחצי

בית"ר ירושלים ומ.ס אשדוד סיכמו היום (חמישי) עקרונית על העברתו של זוהר זסנו לקבוצה מהבירה. על פי מתווה העסקה שסוכם בין ברק אברמוב לג'קי בן זוהר, בית"ר תרכוש 50% מכרטיסו של המגן בן ה-22 תמורת כמיליון ש"ח, בעוד 50 האחוזים הנותרים יישארו אצל אשדוד.

בעתיד יתחלקו שתי הקבוצות שווה בשווה בסכום המכירה, במידה שתהיה, בקיזוז מיליון השקלים שביתר תקבל. השחקן עצמו צפוי לחתום על חוזה לשלוש שנים וחצי בקבוצה של יוסי אבוקסיס. עם זאת, חשוב לציין שהעסקה עדיין לא סוכמה רשמית וסופית, שכן יש עוד מספר פרטים לסגור בין המועדונים וכן, תנאי שכרו של זסנו אצל בית"ר עדיין לא סוכמו סופית.

המגן הצעיר, שחקן הנבחרת הצעירה – בה רשם 21 הופעות וכבש שער אחד, גדל במ.ס אשדוד בה שיחק לאורך כל הקריירה. זסנו רשם 122 הופעות במדי הקבוצה מעיר הנמל, בהן רשם חמישה בישולים. העונה, הוא רשם 12 הופעות, כולן בהרכב, כשבמשחק האחרון מול בית"ר (1:1) נותר על הספסל. 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW