ספורט אולימפיענפים אחרים

סוכם: מכסת הספורטאים המצטיינים בצה"ל ב-200 נוספים

שר הביטחון גלנט ושר הספורט זוהר סיכמו להגדיל את מכסת הספורטאים המצטיינים בצה״ל ב-200 ספורטאיות וספורטאים נוספים. כעת, המספר יגדל למעל 1,000 ספורטאים וספורטאים. זוהר: ''מודה לשר גלנט על ההירתמות''

שר הביטחון יואב גלנט ושר התרבות והספורט מיקי זוהר סיכמו היום (שלישי) על הגדלת מכסת מספר הספורטאים הפעילים המצטיינים בצה"ל ב-22.5%, 200 ספורטאים וספורטאיות מצטיינים נוספים בשלוש השנים הקרובות ולראשונה תחצה את רף האלף. נכון להיום, מכסת הספורטאים המצטיינים עומדת על 887, ולאחר סיכום השרים מספר הספורטאים יעלה ל-1,087 ספורטאים וספורטאיות פעילים ומצטיינים.

שר התרבות והספורט, מיקי זורה (דני שם-טוב, דוברות הכנסת)

שר התרבות והספורט מיקי זוהר: "במסגרת תפקידי ובמטרה לקדם את הישגי ישראל בזירת הספורט הבינלאומית, ולאחר שהובא לידיעתי כי קיים צורך בהגדלת מספר המכסות הקיימות כיום, אני רואה חובה לעצמי לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר ליותר ספורטאיות וספורטאים, אשר הוכיחו את עצמם והגיעו להישגים משמעותיים, לקבל מעמד של ספורטאי/ת מצטיינ/ת בצה"ל, כך שיוכלו להמשיך ולייצג את מדינת ישראל בתחום הצטיינותם, במקביל לביצוע שירות משמעותי וחשוב. אני מודה לשר יואב גלנט על ההירתמות והנכונות להגדלת המכסות ולהצלחת הספורט בישראל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button