כדורגל ישראליליגת העל

סוגר מעגל: ניר לוין מונה למנהל המקצועי של הפועל פתח תקווה

שחקן העבר והמאמן סגר מעגל עם מינויו לתפקיד החדש: "מבחינתי זו פעם ראשונה שאני עושה את זה. בשבילי זה בית, לא עוד מועדון עבורי. הסיכום הוא לשנתיים, אבל מקווה שיהיה ליותר מזה. זה הזמן לשנס מותניים''

היורדת הטרייה לליגה הלאומית הפועל פתח תקווה הודיעה הערב (שישי) על הצטרפותו של שחקן העבר של המועדון, ניר לוין, לתפקיד המנהל המקצועי של המועדון, בהסכם לשנתיים. מהמלאבסים נמסר: "ניר, אחד הסמלים הגדולים של המועדון כמאמן וכשחקן, יתווה את הדרך המקצועית של המועדון ויעבוד בשיתוף פעולה עם מאמן הקבוצה והמנהל המקצועי של מחלקת הנוער".

כשחקן, לוין בן ה-62 רשם תשע עונות במדים הכחולים, בהן כבש 121 שערים ב-225 הופעות, כולל התואר האחרון של המועדון – גביע המדינה בעונת 91/92. לוין אימן את הקבוצה במשך ארבע קדנציות, כאשר במרבית שנותיו כמאמן הקבוצה שיחקה כדורגל אטרקטיבי והייתה חלק מצמרת ליגת העל. מעבר לשנים בהפועל, אימן לוין במכבי תל אביב, הפועל חיפה, הפועל באר שבע, הפועל תל אביב ואת הנבחרת הצעירה של ישראל, ושימש כמנהל הטכני של הנבחרות הצעירות.

"זו התרגשות גדולה עבורי", אמר לוין. "הפועל פתח תקווה בשבילי היא בית, לא עוד מועדון. תמיד הרגשתי הכי נוח והכי טוב בהפועל פתח תקוה. אין ספק שמדובר באתגר, יש כאן הרבה עבודה מבחינת בניית המערכת, מאמן, שחקנים וצוות מקצועי, כדי שנגיע לפתיחת האימונים עם קבוצה מאורגנת ומסודרת ונצעיד את המועדון לעתיד טוב ומוצלח".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW