כדורגל ישראלינבחרת ישראל

סגן נשיא פיפ"א: סוכם על הגעת ארגנטינה ומסי למשחק בישראל

ראש הממשלה נתניהו אירח בלשכתו את נשיא התאחדות הכדורגל של דרום אמריקה, אלחנדרו דומינגז. השניים סיכמו: אלופת העולם תגיע עם הפרעוש למשחק ידידות בארץ. זוארץ: ''מפגש לו מצפים ישראלים רבים''

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (חמישי) עם נשיא התאחדות הכדורגל של דרום אמריקה וסגן נשיא פיפ"א אלחנדרו דומינגז וחברי משלחתו, במשרדו בירושלים, יחד עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ והמנכ"ל ניב גולדשטיין. ראש הממשלה נתניהו בירך את נשיא ההתאחדות וחברי המשלחת על הגעתם לישראל, ואמר כי הוא שמח על האפשרות להרחבת שיתופי הפעולה.

ראש הממשלה נתניהו עם אלחנדרו דומינגז (עמוס בן גרשום / לע״מ)

דומינגז, נשיא הקונמבול וסגן נשיא פיפ״א, אמר לראש הממשלה כי סיכם על הגעת הנבחרת הבוגרת של ארגנטינה, כולל ליאו מסי, והנבחרת הצעירה שלה למשחקי ידידות בישראל ואמר כי בהקדם האפשרי יתאמו יו"ר ההתאחדות זוארץ ונשיא ההתאחדות הארגנטינית קלאודיו טאפיה את התאריכים למפגשים המרגשים.

המפגש היום (עמוס בן גרשום / לע״מ)

יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ: "אני מודה לראש הממשלה על החשיבות הגדולה בקיום המפגש ועל עזרתו בקידום המפגש בין הנבחרות לו מצפים כל כך הרבה אוהדים ואוהדות בישראל. הקשרים הספורטיביים והמדיניים בין ישראל וההתאחדות לכדורגל למדינות דרום אמריקה יהיו עוד יותר חזקים ופוריים הודות לביקור המוצלח של נשיא הקונמבול בארץ".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW