כדורגל ישראלינבחרת ישראל

סגן נשיא פיפ"א ביקר בארץ: "ישראל הצליחה להדהים אותי"

בכירי ההתאחדות, יוסי בניון ובוני גינצבורג שוחחו עם אלחנדרו דומינגז על הצלחת הנבחרות הצעירות. זוארץ: ''קיץ 2023 הוא הרנסנס של הכדורגל הישראלי. זו לא יד המקרה, אלא תולדה לחשיבה, תכנון ויישום יוצאי דופן''

ההתאחדות לכדורגל אירחה הבוקר (שלישי) בבית הנבחרות בשפיים את נשיא פדרציית הכדורגל הדרום אמריקאי (Conmebol) וסגן נשיא פיפ״א, אלחנדרו דומינגז, מלווה במשלחת של נציגי הקהילה היהודית ואנשי עסקים.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, המנכ"ל ניב גולדשטיין, הסמנכ"ל אבי לוי, מנהלת הפיתוח העסקי רונית גלסמן, מ"מ היו"ר באסם סולימאן וסגן היו"ר עו"ד מורן מאירי, יחד עם המנהל המקצועי של נבחרת ישראל יוסי בניון, המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות בוני גינצבורג, הציגו בפני האורחים את פעילות ההתאחדות, את הצלחת הנבחרת הצעירות ואת השותפויות הטכנולוגיות שמקדמת ההתאחדות.

שינו זוארץ ואלחנדרו דומינגז (ההתאחדות לכדורגל)
בוני גיזנבורג ואלחנדרו דומינגז (ההתאחדות לכדורגל)

יו"ר ההתאחדות, זוארץ, בירך את האורחים: "אם הכדורגל הוא אכן המשחק העתיק ביותר, אז חובה עליו להיות החדשני מכולם. כדי להיות חדשנים, על המגרש ומחוצה לו, עלינו לאמץ שתי תכונות: ספקנות וסקרנות. מסורת ומורשת הן דברים נפלאים, אבל אין לנו ברירה אלא לשאול כל הזמן אם מה שאנחנו עושים הוא נכון, מספיק טוב וראוי, ובמקביל להיות פתוחים כל הזמן לרעיונות חדשים".

זוארץ הוסיף: "קיץ 2023 הוא בהרבה מובנים הרנסנס של הכדורגל הישראלי. כל אלה אינם יד המקרה, אלא תולדה לחשיבה, תכנון ויישום יוצאי דופן. כל אלה הם שיא רגעי, שמחייב את כולנו לחשוב בכל רגע איך מנפצים אותו ומגיעים לפסגות שטרם היינו בהן. אני שמח על ההגעה שלכם, כי היא מאפשרת לי ולשותפים שלי להציג בפניכם את העשייה שלנו ועוד יותר על כך שהיא תאפשר לנו לחשוב על הדרכים בהן נוכל לפעול יחד למען עתיד עוד יותר טוב".

הביקור בישראל (ההתאחדות לכדורגל)
יוסי בניון במהלך הביקור בישראל (ההתאחדות לכדורגל)

נשיא התאחדות הכדורגל הדרום אמריקאי וסגן נשיא פיפ"א, אלחנדרו דומינגז: "ביקרתי בהרבה מקומות בעולם, מעט מהם הצליחו להדהים אותי. ישראל היא בפירוש אחד מהם. אני מבקש לומר לכם שהדלתות שלנו פתוחות עבור ההתאחדות והכדורגל הישראלי ליוזמות ולשותפויות שיאפשרו לכל הצדדים ללמוד האחד מהאחר ולמקסם את הפוטנציאל של משחק הכדורגל לטובת הכלל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW