כדורגל ישראליליגת העל

סגל לאוהדים: "ננקוט צעדים נגד אוהדים שיקללו את טועמה"

בעלי מכבי נתניה התייחס לשירים וקריאות במשחקי הקבוצה אשר ''חורגים מלשון החוק'': ''אין סיבה ששירים שנשמעו נגד טועמה יישמעו במשחקי המועדון. אם לא תהיה ברירה, נפעל כפי שפעלנו בנושאים אחרים. ננקוט בצעדים נגד מי שפוגע במועדון''

מאז מינויו של גיא צרפתי במקומו של רן קוז'וק, מכבי נתניה בתקופה נהדרת עם שישה ניצחונות ושני הפסדים בשמונת המשחקים האחרונים. בעלי המועדון אייל סגל פרסם היום (שני) הודעה לאוהדי הקבוצה, בה התייחס לכך שחלק מתומכיה קיללו את סלים טועמה בקללות גזעניות.

סגל כתב: "חלפו 116 ימים מהאסון הגדול ביותר שחוותה הציונות מעודה. מאז אותו יום ארור מדברים לא מעט על הביחד, המאחד והשינוי שעברה החברה הישראלית. ספורט בכלל וכדורגל בפרט הם הפלטפורמה הראויה ביותר לאחד, לקרב ולהסיר מחיצות בין מגזרים, דתות ולאומים. מכבי נתניה הייתה מאז ומעולם מסגרת ספורטיבית שהכילה עובדים ושחקנים מכל המגזרים, מסגרת שהיוותה דוגמא מגיל צעיר למאחד בתוכנו".

הבעלים הוסיף: "במשחקים האחרונים, בלי קשר לנעשה במגרש, הוכנסו לרפרטואר המשחקים באצטדיון מילים ומשפטים שחורגים מלשון החוק ומהרצון של כולנו לאחד את השורות. אין איש שלא רוצה בניצחון צה"ל, אך המשך המשפט פוגע ברגשות של חלקים גדולים בתוכנו, אוהדים, שחקנים ואנשים צוות".

סגל סיכם: "סלים טועמה ומשפחתו הם סמל לדו קיום במשחק. הוא אחד מגדולי הכדורגלנים שגדלו בישראל, מעולם לא פגע ברגשות אוהדי מכבי נתניה ואין סיבה ששיר שנשמע באצטדיונים אחרים יישמע במשחקי המועדון. קל להיסחף אחרי המכנה המשותף הנמוך ולחפש פגמים אצל האחר, אבל כולנו נדרשים ליתר סבלנות וסובלנות. אני תפילה שלא נזדקק לפעול כנגד אלו שפוגעים בתדמית המועדון. אם לא תהיה ברירה ננקוט צעדים, כפי שפעלנו בנושאים אחרים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW