במגרש הפוליטיענפים אחריםענפים נוספים

סגירת המעגל הושלמה: נועה ארגמני ועוד שלושה חטופים שוחררו

אחרי 245 ימים ארוכים בשבי, ארגמני שוחררה במבצע הרואי ומורכב ביחד עם שלומי זיו, אנדריי קוזלוב ואלמוג מאיר. לפני חצי שנה ''ישראל ספורט'' סיקר בהרחבה אירוע מיוחד לכבודה, בקרוב היא תתאחד גם עם אמה

בשורות טובות ומרגשות לעם ישראל: דובר צה"ל התיר לפרסם בצהריים (שבת) כי במבצע מורכב של צה"ל, שב"כ ומשטרת ישראל (ימ"מ) חולצו הבוקר ארבעה חטופים ישראלים, נועה ארגמני (25), אלמוג מאיר (21), אנדריי קוזלוב (27) ושלומי זיו (40), אשר נחטפו על ידי חמאס לרצועת עזה ממסיבת 'הנובה' ב-7 באוקטובר. החטופים חולצו על ידי לוחמי שב"כ וימ"מ משני איתורים שונים במבצע בלב נוציאראת.

השר אלי כהן עם ליאורה ויעקב ארגמני (יח"צ)

לפני חצי שנה התקיים אירוע צדקה מיוחד למען שחרורה שאורגן על ידי עמותת סין וישראל לקידום ויחסים לצדקה מעבר לים, בהשתתפות שר החוץ דאז אלי כהן, וסוקר בהרחבה ב"ישראל ספורט". באירוע נכחו אביה יעקב ואמה ליאורה שמתמודדת כבר תקופה ארוכה עם מחלת הסרטן. היום נפגשו יעקב ונועה בבית החולים שיבא ובהמשך היום נועה תגיע עם להיפגש עם אמה בבית החולים איכילוב.

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם נועה ובירך אותה על חזרתה. הוא שאל לשלומה, ואמר לה: "לרגע אחד לא וויתרנו עלייך". גם נשיא המדינה יצחק הרצוג התקשר בדמעות של אושר ואמר לה: "אני כל כך מתרגש לשמוע את קולך זה פשוט מעלה דמעות בעיניי. אני מחבק אותך בשם כל עם ישראל. אני חייב להגיד לך שאין אישה בעולם בשם נועה שלא שינתה את השם והתמונה לשלך, את דמות עולמית. אני כל כך מתרגש ומייחל ומתפלל שגם אמא ליאורה תזכה לראותך בהקדם. אני מחבק אותך מעומק הלב. תהיי בריאה. ברוך שובך הביתה".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW