כדורגל ישראליליגת העל

סבתו של שוער העבר דניאל ליפשיץ שוחררה משבי החמאס

יוכבד ליפשיץ, תושבת ניר עוז בת ה-85 וסבתו של שוער העבר ששיחק בין היתר במכבי ת''א, הוחזרה לישראל מרצועת עזה. הסבא עודד עדיין בשבי. הנכד דניאל: ''מקווים שזה רק פתיח לשחרור של כל שאר החטופים''

ארגון הטרור חמאס שחרר היום (שני) בתיווך מצרי-קטרי שתי חטופות ישראליות, יוכבד ליפשיץ (85) ונורית קופר (79), אחרי שהיו בשבי במשך 17 ימים. השתיים, אזרחיות ישראליות ללא אזרחות זרה, נחטפו לעזה במהלך מתקפת הפתע של חמאס יחד עם בני זוגן שנותרו בשבי.

יוכבד היא סבתו של שוער העבר דניאל ליפשיץ בן ה-35, שיחק בקבוצות רבות וביניהן מכבי תל אביב, מכבי נתניה והפועל רעננה. הנכד אמר לכלי התקשורת: "אנחנו מרוגשים, שמחים ומאושרים מההודעה הרשמית. אנחנו מצפים להמשך שחרור החטופים מהקיבוץ וכל החטופים באופן כללי. לגבי סבא עודד, אנחנו מקווים שהוא בסדר ובבריאות טובה. ניסע עכשיו לראות אותה".

שוער העבר הוסיף: "היא עברה ברכב של הצלב האדום במעבר רפיח לצד המצרי. היא צריכה לעבור אלינו לצד הישראלי, היא דיברה, אנחנו מקווים לפגוש אותה, לראות אותה ולהתייחד איתה ומקווים שזה רק פתיח לשחרור של כל שאר החטופים שזה עוד יותר חשוב. האמנתי שהרגע הזה יגיע. אני רוצה להגיד לה שאני אוהב אותה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button