במגרש הפוליטיג'ודוספורט אולימפיענפים אחרים

נתניהו וזוהר אירחו את נבחרת הג'ודו: "כולנו מאוד גאים בכם"

ראש הממשלה ושר התרבות והספורט אירחו בלשכת ראש הממשלה את נציגי הנבחרת שחזרה מאליפות העולם בקטאר עם הישגים נכבדים: ''אני עומד בין ענקים ומנצחים. כל הכבוד לכם, עם ישראל גאה בכם''

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר התרבות והספורט מיקי זוהר נפגשו היום (רביעי) עם נבחרת הג'ודו של ישראל ששבה מדוחא שבקטאר, בלשכת ראש הממשלה בכנסת. בפגישה השתתפו אלופת העולם ענבר לניר, זוכה מדליית הארד פיטר פלצ'יק, יו"ר איגוד הג'ודו משה פונטי והמאמן אורן סמדג'ה.

שגיא מוקי, ענבר לניר, ראש הממשלה בנימין נתניהו ופיטר פלצ'יק (חיים צח /לע"מ)

ראש הממשלה, בנימין נתניהו: "אני עומד בין ענקים ומנצחים. כל הכבוד לכם, זה באמת יוצא מן הכלל. איזה תעצומות נפש צריך בשביל זה, באמת כל הכבוד לכם. אני לא מדבר על דרישות הגוף, זה דרישות הנפש, ריכוז עצום. אתה יודע כשאתה למטה לעלות למעלה, זה גם בפוליטיקה אותו דבר בדיוק. הבאתם הישגים יפים מאוד, ענף הג'ודו הפך לענף עולמי של ישראל. אני מאוד גאה בכם, עם ישראל מאוד גאה בכם, אתם עושים דברים נהדרים גם לספורט וגם למדינה".

פיטר פלצ'יק, ענבר לניר, ראש הממשלה בנימין נתניהו ושגיא מוקי (חיים צח /לע"מ)

שר התרבות והספורט מיקי זוהר: "אנחנו הכפלנו את התקציב של ההכנות האולימפיות לשנת 2024, גם את המלגות הכפלנו. זאת אומרת שהחבר'ה האלו יוכלו לקבל את הכלים הכי טובים להתכונן לתחרות. יש עוד דבר אחד על הפרק, זה אליפות העולם, שבוחנים אולי את האפשרות לארח אותם בשנת 2024 בישראל, כמובן שזה מרכיב תקציבי גדול".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW