כדורגל ישראליליגת העל

נשאר אדום: הישאם לאיוס האריך את חוזהו בהפועל תל אביב

הקשר הצעיר היה נראה בדרך החוצה מהמועדון, אך חתם בסופו של דבר על חוזה לשלוש שנים נוספות: ''היו לי הצעות מאירופה, אך אני גאה להישאר ולשחק עבור הקהל הזה. זו הפועל תל אביב חדשה שמכוונת לצמרת''

אחרי שבשבועות האחרונים עלו היחסים בין הצדדים על שרטון לנוכח רצונו לעזוב לחו"ל ומקורבי השחקן אף סיפרו כי לא השתתף בשל כך במשחקי ההכנה שערכה הפועל תל אביב בגרמניה, הבוקר (שישי) הודיעו האדומים שהקשר הישאם לאיוס חתם עד תום עונת 2025/26 והבטיח את עתידו בקבוצה בשלוש שנים נוספות. בכך, השחקן בן ה-22, שהגיע בתחילת העונה שעברה ממ.ס כפר קאסם, ישלים לפחות ארבע עונות במדים האדומים. הוא ישתכר ב-60 אלף ש"ח ומחזיק בסעיף שחרור של 1.5 מיליון יורו.

הישאם לאיוס אמר: "אני מאוד שמח להמשיך בהפועל ולעשות הכל להצלחת המועדון. זה לא סוד שהיו לי הצעות מאירופה, אבל מהרגע הראשון שלי כאן, אני גאה ללבוש את המדים של הפועל ולשחק עבור הקהל המדהים הזה וזה משהו שלעולם לא ישתנה. האוהדים של הפועל הם אוהדים מעולם אחר והם היו גורם משמעותי ביותר שגרם לי להישאר. המאמנים החדשים, ההנהלה והבעלים מראים לנו כל יום שזו הפועל ת״א חדשה שמכוונת לצמרת הליגה. אני מודה לאוהדים ולחברים שלי בקבוצה על התמיכה, הם חלק חשוב ומשמעותי מהרצון שלי להמשיך ולשחק עבורם. עכשיו זה הזמן להמשיך לעבוד קשה ולהתכונן לליגה שמתחילה בחודש הבא. אני נרגש כבר לעלות למגרש העונה עם החברים שלי לקבוצה ונעשה הכל בשביל לגרום לאוהדים שלנו להיות גאים. יאללה הפועל".

הישאם לאיוס במדי הנבחרת הצעירה (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

ראש מחלקת הכדורגל, חן סול: "הישאם הוא שחקן אהוב ומוערך במועדון – ואני מאוד שמח שהוא נשאר איתנו. שמנו לעצמנו מספר יעדים השנה ברמה המקצועית, אבל אנחנו תמיד חושבים גם על העתיד. לטובת העונה הזו ובמסגרת ראייה ארוכת טווח – השארת שחקן משמעותי כמו הישאם במועדון הייתה חשובה לנו מאוד. היו לי הרבה שיחות אישיות איתו לאחרונה, הרבה דברים שנכתבו היו לא נכונים ועשו לו עוול. מדובר בשחקן שאוהב את המועדון, מעריך את ההזדמנות שנתנו לו ורוצה לנצח. אני סומך עליו ומאמין בו ובשאר השחקנים שלנו, שיגיעו לעונה הקרובה ברמת המוכנות הגבוהה ביותר״.

מנכ״ל המועדון, איתי בונה: "בתכנית העבודה שנבנתה, הישאם תופס מקום מרכזי כשחקן מפתח ולכן התעקשנו ועשינו הכל כדי להשאירו. זה מבטא את השאיפה הבלתי מתפשרת של המועדון להישגים, את הרצון שלנו לייצר המשכיות, ואת הייצוג של ערכים שחשובים לנו. הישאם הוא חלק חשוב מהסגל, שבנוי כולו משחקנים שגאים ללבוש את החולצה האדומה ויעשו הכל כדי לגרום לאוהדים להיות גאים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW