כדורגל ישראלינבחרת ישראל

נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק החוץ של הנבחרת ברומניה

לרשום ההתאחדות הועמדו כ-3,000 כרטיסים למשחק בבוקרשט ב-9.9, המחיר הוא 45 ש''ח וכל אוהד זכאי לרכוש עד 5 כרטיסים. במקביל, כ-10,000 הבטיחו מקום מול בלארוס בבלומפילד. חזן: ''הקהל נותן כוח''

מכירת הכרטיסים למשחק של נבחרת ישראל בבוקרשט מול רומניה (9.9.23, 21:45) במוקדמות יורו 2024 החלה הבוקר (שני). לרשות ההתאחדות לכדורגל הועמדו כ-3,000 כרטיסים למשחק באצטדיון הלאומי בבירת רומניה, זאת לאחר שהמארחים נענשו על ידי אופ"א בסגירת יציע של 5,000 מקומות. סך הכרטיסים למשחק זה הוא כ-50,000. 

אוהדי נבחרת ישראל (שאול גרינפלד)

מחיר כרטיס עומד על 45 שקלים, כולל עמלת קופה, ובהתאם להנחיות הבטיחות של אופ"א כל אוהד ישראלי זכאי לרכוש עד 5 כרטיסים. ההתאחדות לכדורגל החליטה לתת קדימות למנויי הנבחרת בקמפיין יורו 2024. לכל אוהד תהיה גם אופציה לקנות קיט למשחק, שיחולק באצטדיון, הכולל תיק ממותג של נבחרת ישראל, צעיף, צבע פנים ודגל ישראל. במקביל, ב-12 בספטמבר (21:45) תארח ישראל באצטדיון בלומפילד את נבחרת בלארוס ועד כה הבטיחו את מקומם במשחק כ-10,000 אוהדים ואוהדות.  

מאמן הנבחרת, אלון חזן: "רומניה היא היריבה הגדולה שלנו על הכרטיס ליורו 2024 ואין לי ספק שהאצטדיון יהיה מלא באוהדים מקומיים שידחפו את הנבחרת שלהם. השחקנים ואני תמיד יודעים לחפש ביציעים את הקהל שלנו, לשמוע את העידוד, לראות את הדגלים וליהנות מתמיכה שנותנת לנו כוח עצום. אני מאמין, כך גם השחקנים, שבסיום המשחק יתאפשר לנו ולאוהדים הישראלים לציין בגאווה עוד שלב בדרך ליורו 2024. הקהל הישראלי מביע אמון בנבחרות וראינו את זה במונדיאליטו בארגנטינה, ביורו הצעירות בגיאורגיה ואני משוכנע כי כך יהיה גם בבוקרשט. נהניתי מזה כשחקן הנבחרת ואני יודע כמה עוצמה זה נותן לשחקנים במשימה לאומית".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW