כדורגל ישראליליגת על לנוער

נערך משחק לזכרם של שני שחקני בארי אשכול שנרצחו בעוטף

ההתאחדות לכדורגל, בני אילת ובארי/אשכול ואיגוד המאמנים קיימו משחק לזכרם של עידו אבן ז''ל ושגיא זק ז''ל, בני 14, שנרצחו באכזריות בטבח של החמאס בעוטף ישראל: ''שמענו את המורות והאחים בגרון חנוק''

ההתאחדות לכדורגל, קבוצות הכדורגל בני אילת ובארי/אשכול ואיגוד המאמנים קיימו אתמול (רביעי) משחק לזכרם של שני שחקני הקבוצה האורחת, בארי אשכול, שנרצחו בשבת ה-7 באוקטובר. עידו אבני ז"ל, בן ה-14, נרצח באכזריות יחד עם הוריו והותירו אחריהם את שני האחים, הגדול והקטן שנכחו באירוע והשתתפו במשחק. שגיא זק ז"ל, אף הוא בן 14, נרצח באכזריות יחד עם הוריו והותירו מאחוריהם אח ואחות.

הטקס לזכר עידו אבן ושגיא זק ז"ל (ההתאחדות לכדורגל)

לפני המשחק נערך טקס מרגש בהשתתפות חברים, השחקנים מבית הספר, המורים והמשפחות. בטקס נשא דברים מנהל אגף התחרויות בהתאחדות, אמיר כהן: "אנחנו כקהילה תומכת מתמודדים עם אירוע שקשה להכיל אותו, בטח לאחר ששמענו את המורות והאחים בגרון חנוק. לא נותרו לנו מילים. הטורניר הזה הוא לזכר הנרצחים ומסמל את החוסן שלנו והאמונה שלכדורגל יהיה תפקיד משמעותי בהנצחה ובשיקום״.

הקרנת המשחק אתמול (ההתאחדות לכדורגל)

לאחר המשחק שחקני הקבוצות ערכו ארוחה משותפת וצפו יחד במשחק של נבחרת ישראל נגד שוויץ. המשחק הוקרן על מסך ענק במתחם הנוער באילת. צוות ההתאחדות לכדורגל ואיגוד המאמנים הגיעו וחילקו צעיפים של נבחרת ישראל לכלל המשתתפים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button