ג'ודוענפים אחרים

נמשכת האכזבה באליפות העולם בג'ודו: כל הישראלים הודחו

גם אחרי היום השלישי, המשלחת הישראלית לאליפות העולם באבו דאבי לא מצליחה לזכות במדליה - ומרבית הישראלים ממשיכים להיות מודחים בשלב מוקדמים. שגיא מוקי, גילי שריר וענבל שמש הודחו לאחר קרב אחד

אליפות העולם בג'ודו נכנסה היום (שלישי) ליומה השלישית ומלבד המקום החמישי של תמנע נלסון לוי אתמול, עד כה המשלחת הישראלית חווה אכזבה אחרי אכזבה. גם היום כל הישראלים הודחו בשלבים המוקדמים, כאשר הפעם כל השלושה סיימו את דרכם בתחרות אחרי קרב אחד בלבד.

בגברים, הגרלה לא פשוטה חיכתה לאלוף העולם מ-2019, שגיא מוקי (עד 81 ק"ג). תימו קבליוס הגרמני (20 בעולם), שזכה לאחרונה במדליית הכסף בגרנס לאם קזחסטן, הכניע את מוקי באיפון. הג'ודוקא בן ה-32 אמנם זכה במדליית ארד באליפות העולם ב-2021, אך מתקשה בשנים האחרונות ולא עמד על הפודיום מאז.

בנשים, גילי שריר וענבל שמש הופיעו במשקל של עד 63 ק"ג והודחו מהר מהצפוי. שריר הודחה כבר בקרב הראשון שלה במפגש עם גנקיאש בולד המונגולית, כאשר המפגש נגרר לניקוד זהב, שם שריר – סגנית אלופת אירופה 2023 – ספגה עונש שלישי והודחה. גם שמש הפסידה לקטרינה כריסטו הקרואטית על המזרן, כשההדחה המוקדמת אומרת שהיא לא תיטול חלק במשחקים האולימפיים.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW