כדורעףענפים אחרים

נמצא הפתרון: אליפות אירופה בכדורעף תתקיים לבסוף בישראל

בהובלת שר התרבות והספורט מיקי זוהר, האיגוד האירופי בכדורעף יסייע לאיגוד הישראלי ב-1.5 מיליון יורו לשם המשך תפקודו. השר: ''קיום התחרות בישראל חשוב לענף כולו''. יו''ר האיגוד: ''נעשה הכל לעמוד בסטנדרטים''

אליפות אירופה בכדורעף הייתה עתידה להתבטל בעקבות הקשיים הכלכליים בהם נמצא איגוד הכדורעף בישראל. היום (רביעי), לאחר שינוי ארגוני משמעותי בארגון, ועזרה משמעותית ממשרד התרבות והספורט, נפגשו שר התרבות והספורט מיקי זוהר, מנכ"ל המשרד כפיר כהן וראש מטה הספורט חן אביטן יחד עם האנשים החדשים באיגוד הכדורעף בישראל, סגן נשיא איגוד הכדורעף האירופי רנאטו ארנה ומנכ"ל האיגוד טורסטן אנדרס.

בפגישה סיכמו הצדדים על עזרה כספית של האיגוד האירופי בסך של 1.5 מיליון יורו עבור סגירת הגירעון של האיגוד ואירוח התחרות החשובה בישראל. איגוד הכדורעף יארח את אליפות אירופה בישראל ב- 28.8-5.9 בהיכלי שלמה בתל אביב. במסגרת התחרות יתארחו בארץ חמש קבוצות מצרפת, טורקיה, רומניה, יוון ופורטוגל.

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר: "אני שמח שהגענו להבנות ולהסכם עם האיגוד האירופי ואני מודה לו אישית על הסיוע החשוב. קיום התחרות בישראל חשוב לענף כולו וכך גם שיפור מצבו הכלכלי של הארגון מתוך רצון גדול שלי לקדם את הענף המדהים הזה. אני מברך על השינוי שמובילה יו״ר האיגוד רינה דור ומאחל אליפות מוצלחת".

יו"ר איגוד הכדורעף, רינה דור: "אנו מודים לשר התרבות והספורט על גיוס איגוד הכדורעף האירופי וההתגייסות לקיום התחרות. אנחנו נעשה הכל כדי לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים הנדרשים. האיגוד בימים אלה עובר שינויים ארגוניים על מנת לחזקו ולחזק את הכדורעף בארץ עכשיו ולשנים הקרובות. אירוח אליפות אירופה בישראל ללא ספק תקדם את הענף ותביא אותו לגבהים חדשים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button