כדורגל ישראליליגת העל

נמני: "אנחנו בצומת קריטי. זמן להיות ביחד, בלי ימין ושמאל"

אגדת העבר של מכבי ת''א ביקר את הילד שאיבד את הוריו ושני אחיו, והעביר מסר: ''רוצים לראות תוצאות בשטח''. קטן: ''הגיע הזמן שנסביר לעולם שאין לנו בית אחר''. חולון ביקרה את אחת ממשפחות החטופים

אגדת העבר של מכבי תל אביב וסוכן השחקנים בהווה אבי נמני ביקר היום (שישי) את אריאל זוהר בן ה-13 מנחל עוז, שאיבד את הוריו ושני אחיו במתקפת הטרור הרצחנית של החמאס. נמני נפגש עם אריאל, העניק לו חולצה חתומה של מכבי תל אביב וכתב באינסטגרם: "זולגות הדמעות מעצמן. זכיתי לנחם היום את אריאל זוהר הגיבור שאיבד את הוריו ושני אחיו ביום שבת השחור בנחל עוז, הגעתי לחזק את אריאל ויצאתי מחוזק, ילד מדהים משכמו ומעלה".

נמני המשיך: "אין מחילה ואין סליחה למעשים הנוראים שעוללו מחבלי החמאס באותו יום שבת שחור זה הזמן להיות ביחד בלי ימין ובלי שמאל עם שתי מטרות עיקריות – חיסול שלטון חמאס ומאבק חסר פשרות למען החזרת השבויים והחטופים. אנחנו בצומת דרכים קריטית, אין יותר מקום להססנות של מנהיגינו, אזרחי ישראל רוצים לראות תוצאות בשטח ולא סיסמאות ריקות מתוכן, אזרחי ישראל מוכיחים פעם נוספת עד כמה אנחנו חזקים בעורף. הגיע הזמן לתת לחיילים שלנו לנצח בשדה הקרב".

אגדת העבר של מכבי חיפה ואיש התקשורת בהווה יניב קטן כתב באינסטגרם: "כבר שנים שאנחנו מתעסקים בלהסביר לעולם, כבר שנים שאנחנו מנסים לשכנע את העולם שאנחנו בסך הכל רוצים לחיות פה בשקט. תבינו, אותי זה כבר לא מעניין מה יגידו שם בחוץ. אף אחד לא הסביר לתושבי הדרום שום דבר לפני השואה שהם עברו, אף אחד לא הסביר לנו את רצח התינוקות, אף אחד לא הסביר רצח של משפחות שלמות, אף אחד לא הסביר לנו למה ילדים שבאו לרקוד נרצחו ונחטפו, אף אחד לא הסביר למה הם שרפו אנשים חיים, אף אחד בעולם לא מסביר לנו איך זה יכול להיות שבשנת 2023 אנשים נעקרו מהבתים שלהם ועברו שואה שנייה".

קטן הוסיף: "בשביל שנחייה פה בבית שלנו בשקט ובביטחון, אני הייתי קורא לכל ערוצי התקשורת העולמית ומוצא להם את זווית הצילום הטובה ביותר שיצלמו איך צה"ל מוחק את עזה, כי הגיע הזמן שאנחנו נסביר לעולם שאין לנו ארץ אחרת, אין לנו בית אחר ורצח יהודים הוא לא לשווא, כי אם לא נעשה את זה כבר לא יהיה לנו מה להסביר. תנו לצה"ל לנצח, עם ישראל חי".

בתוך כך, הפועל חולון הגיעה היום לרחוב קפלן בתל אביב כדי לחבק ולתמוך באביחי ברודץ מכפר עזה שאשתו הגר ושלושת ילדיהם, עפרי, יובל ואוריה הם בין החטופים בעזה. אביחי הוא אוהד הקבוצה ואת עפרי בתו הבכורה בת ה-10 הוא מגדיר כ"חולה" על הקבוצה מחולון. המפגש בין אביחי לשחקני ואנשי הקבוצה היה מרגש מאוד.

שחקני הפועל חולון עם אביחי ברודץ (דוברות המועדון)
מודעות החטופים (דוברות הפועל חולון)

מהסגולים נמסר: "הקבוצה זכתה להכיר אדם גדול עם אישיות נדירה, מלח הארץ. מועדון הכדורסל הפועל חולון מצטרף למאבק ולקריאה לעשות הכל על מנת להחזיר את כל החטופים והנעדרים הביתה. אנו מאחלים ומייחלים ליום בו נזכה לארח את משפחת ברודץ כולה אצלנו במשחקים בהיכל טוטו שבחולון".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button