ענפים אחריםענפים נוספים

ניתאי חסון ונועה לסרי עלו לשיוט המדליות באליפות אירופה

ממשיכים בהכנות לפריס: הצמד הישראלי רשמו קאמבק מרשים באליפות אירופה בצרפת, אך ללא סיכוי ממשי למדליה אחרי ביצוע רע בשיוט האחרון של המוקדמות. רוי לוי ואריאל גל סיימו במקום ה-34

אליפות אירופה בשייט בסירות דגם 470 הגיע היום לישורת האחרונה, עם יומם האחרון של שיוטי המוקדמות. הצוות הישראלי של ניתאי חסון ונועה לסרי עלה לשיוטי המדליות, שיתקיימו מחר, מהמקום השביעי.

חסון ולסרי החלו את התחרות חלש, כאשר ביום הראשון סיימו שיוט אחד במקום 17 ושיוט נוסף במקום תשיעי, והיו ממוקמים הרחק בעשיריה השניה. הצוות הראה הרבה אופי כאשר בימים הבאים החל לנגוס אט אט בהפרש מהמובילים וביום המוקדמות הרביעי ביצע זינוק של שמונה מקומות במעלה הדירוג, עד למקום השישי.

ניתאי חסון ונועה לסרי (צילום: איגוד השייט בישראל)

היום (שבת) היה הפכפך מאוד לצמד הישראלי, בעוד שהוא מנסה להתקרב למאבק על הפודיום. היום החל עם שיוט חלש אותו סיים הצמד במקום ה-11, אך בשיוט הבא שוב הנראה האופי של הישראלים והם סיימו במקום השני. השיוט האחרון של התחרות היה גם הגרוע ביותר אותו ביצעו השניים ואותו סיימו במקום ה-22.

כתוצאה מכך ירד הצוות למקום השביעי ולחובתם 68 נקודות. מחר בשיוט המדליות ינסו הצוות לבצע שיוט טוב שיוכל להעלות אותם עוד מקום או שניים במעלה הטבלה, אך הסיכוי שלהם להגיע לפודיום הוא תיאורטי בלבד, כיוון שבינם לבין המקום השלישי מפרידות 18 נקודות, ההפרש המקסימלי אותו ניתן לסגור בשיוט המדליות.

הצוות הישראלי השני בתחרות, רוי לוי ואריאל גל, צוות העתודה של הנבחרת אשר זו לו אליפות אירופה הראשונה, סיים את האליפות במקום ה-34.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW