ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

ניתאי חסון ונועה לסרי עלו למקום ה-7 באליפות העולם בשייט

אחרי שפתחו לא טוב ודורגו רק במקום ה-42 בתום היום הראשון, צוות ה-470 של ישראל הראה שיפור משמעותי ביום השני בתחרות, סיים את השיוטים במקומות השני והשמיני. נכון לעכשיו, השניים נמצאים בתמונת הקווטות

יומה השני של אליפות העולם בשייט סימן בשביל ניתאי חסון ונועה לסרי את החזרה למקומם הטבעי. לאחר שפסלו אתמול בשיוט הראשון של התחרות וסיימו את היום הראשון במקום ה-42, ביצעו היום (שבת) חסון ולסרי שני שיוטים טובים ועלו עד למקום השביעי.

נבחרות ישראל בהאג (צילום: איגוד השייט בישראל)

את הבוקר פתחו צמד השייטים הישראלים היטב, כאשר סיימו שיוט הפכפך מאוד במקום השני. בשיוט השני של היום הם פתחו חלש, אך לאורך כל השיוט לא הפסיקו ללחוץ, נגסו ביתרון של המובילים עד שהתקדמו וסיימו במקום השמיני. לאחר ארבעה שיוטים הפיסגה צפופה מאוד, כאשר בין המקום העשירי לראשון מפרידות 11 נקודות בלבד.

בדגמי ה-49ER וה-49ER FX נחלשו הצוותים הישראלים, כאשר נויה בר-עם וסער תמיר יורדות למקום 55 ומאור עבו וים ורטהיים וטל שדה ועילי ראובני ממוקמים ב-61 ו-68 בהתאמה.

מחר יצאו צוותי ה-470 ליום מנוחה ולא יפליגו ובמקביל יחלו את התחרות שי קקון ומאור בן הרוש על סירות ה-ILCA. ביום שני יצטרפו גם נבחרות גלישת הרוח והקייט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW