ענפים אחריםענפים נוספים

ניתאי חסון ונועה לסרי סיימו את אליפות אירופה במקום השמיני

צוות השייטים שייצג את ישראל בפריס סיים את שיוט המדליות במקום העשירי. יו''ר האיגוד ''מצפה שיעפילו לשיוטי המדליות מעמדה שתאפשר לאיים על הפודיום. יש עוד מעט זמן על מנת להגיע ליכולות האלה בפריס''

אליפות אירופה בשייט בסירות 470 הסתיימה היום (ראשון) בצרפת עם מקום שמיני לניתאי חסון ונועה לסרי. הצוות הישראלי, שסבל מפתיחת תחרות חלשה הצליח להשתפר מאוד לאורך ימי מוקדמות התחרות ועלה עד למקום השישי. לשיוט המדליות נכנס הצוות מהמקום השביעי, ללא יכולת אמיתית לאיים על הפודיום.

שיוט המדליות נדחה היום בעקבות רוחות חלשות באתר התחרות, אך לבסוף יצא לדרך, עם פתיחה חלשה של חסון ולסרי, שהיו בעמדת רדיפה אחרי שאר הציא וסיימו את השיוט במקום העשירי ובמקום השמיני הכללי.

באיגוד השייט מרוצים בסך הכל מביצועי הצוות הישראלי, שייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בפריז בקיץ, לאחר שהתברגו לשיוטי המדליות בכל התחרותיות המשמעותיות האחרונותכאשר הם מצליחים להעפיל לשיוטי המדליות ברוב התחרויות משמעותיות בשנתיים האחרונות. באליפות אירופה 2023 ובטסט איוונט האולימפי סיימו במקום עשירי, התקדמו למקום שביעי באליפות העולם 2023 ולמקום חמישי באליפות העולם 2024. באיגוד מקווים שבזמן שנותר עד למשחקים האולימפיים יצליח הצוות לבצע קפיצת מדרגה נוספת, על מנת שיוכל אולי להתברג על הפודיום בפריז.

יו"ר איגוד השייט, שי בובר: "ניתאי ונועה התבססו בעשרת הגדולים בשנים האחרונות ואני בהחלט עוד מצפה שיעפילו לשיוטי המדליות מעמדה שתאפשר להם לאיים על הפודיום. יש עוד מעט זמן על מנת להגיע ליכולות האלה בפריז. ביום הזה ליבנו עם משפחות חללי צה"ל, שבזכות קורבנם אנחנו כאן. בכל יום ויום אנחנו חושבים נפגעי ה 7.10 ומייחלים לשובם של החטופים".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW