כדורעףענפים אחרים

ניצחון נוסף לנבחרת ישראל בכדורעף על איסלנד בסילבר ליג

אחרי הניצחונות על איסלנד ואיי פארו בחלון המשחקים הקודם, הנבחרת של איתמר שטיין השיגה 0:3 ועלתה לראש טבלת הבית: ''הפנים למשחק נגד האוסטרים''. שתי הראשונות יתמודדו על העלייה לגולדן ליג בעונה הבאה

נבחרת הגברים של ישראל ניצחה הערב (שישי) בצורה משכנעת את נבחרת איסלנד במסגרת הסילבר ליג 0:3 (14:25, 14:25, 10:25). זה היה ניצחונה השלישי של ישראל (אחרי ניצחונות על איי פארו ואילסנד בבית שנערך באיסלנד). בעקבות הניצחון ישראל עולה לראש טבלת הבית כאשר שתי הראשונות יתמודדו על העליה לגולדן ליג בעונה הבאה.

הפעם המשחקים נערכים בצפון מקדוניה (המשחקים הועתקו מישראל בשל המלחמה) מחר יתמודדו בבית הישראלי נבחרות איסלנד ואוסטריה וביום ראשון בשעה 19:00 תפגוש הנבחרת את נבחרת אוסטריה. המצטיינים בישראל היו היום איליה גולדרין (עם 16 נקודות) והמוסר נועם אריאל.

מאמן נבחרת ישראל, איתמר שטיין: "הנבחרת הציגה פעם נוספת משמעת וידעה  לא להוריד את הרגל מהגז לאורך כל המשחק. אני מרוצה מהסדר על המגרש ומהדרך שהחבר'ה עובדים ביחד. הפנים לראשון למשחק נגד האוסטרים. אנחנו מצפים למשחק חזק וקשה".

המוסר של נבחרת ישראל, נועם אריאל: "היה משחק טוב מהצד שלנו עמדנו בכל המטרות שהצבנו לעצמנו. לא רק הניצחון עצמו, גם מטרות אישיות וקבוצתיות בהדרכתו של איתמר והצוות המקצועי. כולנו מאוד שמחים על הניצחון אבל מסתכלים קדימה למשחק הבא מול אוסטריה".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW