כדורגל עולמיליגה צרפתית

ניס השעתה את יוסף עטאל שתמך בחמאס, טוראן תומך טרור

הכדורגלן האלג'יראי שהעלה ברשתות החברתיות פוסט אנטי ישראלי, נענש על ידי קבוצתו הצרפתית, שהביעה הזדהות עם קורבנות מסע הרצח הפלשתיני. אקס ברצלונה: ''ישראל הורגת ילדים חפים מפשע''

מיינץ הגרמנית השעתה אתמול את אנואר אל גאזי המצרי בעקבות פוסט מסית שכתב באינסטגרם ובו הוא קורא "לשחרור פלסטין מנהר הירדן ועד הים", אבל היא לא היחידה שנוקטת ביד קשה כנגד שחקניה. הבוקר (רביעי) הודיעה גם ניס הצרפתית על השעייתו של הקשר האלג'יראי יוסף עטאל.

כזכור, לפני תשעה ימים הכדורגלן התעטף בצעיף עם הכיתוב "FREE PALESTINE" ושיתף בחשבון האינסטגרם שלו סרטון הקורא לאלוהים לשלוח "ים שחור על היהודים וללוות את ידם של תושבי עזה אם הם צריכים לזרוק את האבן, לקרוא לשנאה ואפילו להרוג יהודים".

מניס נמסר: "מועדן הכדורגל של ניס יצר קשר עם יוסף עטאל, שהיה מודע לטעות שעשה ומיהר להסיר את הפוסט והציע לפרסם פוסט התנצלות על דבריו. עם זאת, עקב תוכן הדברים ופרסומם, המועדון התייחס ברצינות לנושא והחליט להעמידו לדין משמעתי וקבע כי הוא מושעה מכל פעילות עד להודעה חדשה".

אקס ברצלונה ואתלטיקו מדריד ארדה טוראן תקף כהרגלו את ישראל: "ישראל הורגת אזרחים, ילדים חפים מפשע. כל העולם צריך להתאחד ולצאת נגד הפעולות האכזריות האלו. כל מי שלא פועל היום, ייחשב כאחראי. האנושות לא יכולה לחיות עם הכאב הזה, עם הברוטליות הזאת. ישראל, לעצור את הפשע נגד האנושות".

אקס ריאל מדריד וארסנל מסוט אוזיל כתב: "האם יכולה להיות סיבה בעולם להפיל פצצות במשך כל יום, כל שעה, על בני אדם חפים מפשע, ובמיוחד על ילדים צעירים, ולהרוג אותם? בהחלט לא! זה כזה סיוט, איפה האנושיות, אנשים?". הטורקי מריח דמירל כתב: "לעולם אל תחשוב שאלוהים לא מודע למה שעושים העוולים. הוא רק מעכב אותם ליום שבו העיניים יביטו באימה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button