ספורט אולימפיענפים אחרים

נחשפו המדים הרשמיים של המשלחת הישראלית לאולימפיאדה

הוועד האולימפי בישראל בשיתוף פעולה עם אתר האופנה TERMINAL X, השיקו את התלבושות שחברי המשלחת ילבשו בטקס הפתיחה ובאירועים הרשמיים במסגרת המשחקים האולימפיים בפריס

היום (שלישי) הוועד האולימפי בישראל בשיתוף פעולה עם אתר האופנה TERMINAL X, חושפים את קולקציית האופנה שתשמש כמדים למשלחת הספורטאים בטקס הפתיחה ובאירועים הרשמיים של המשחקים האולימפיים. המדים החדשים, שעוצבו על ידי המעצבות של TERMINAL X, מותאמים לכל ספורטאי וספורטאית אולימפי תוך התייחסות לנוחות והפונקציונליות של המדים, לצד היבטי האופנה והסטייל.

פיטר פלצ'יק (צילום: דימה טליאנסקי)

עיצוב המדים שם דגש על גווני כחול-לבן כרוח התקופה ומתוך מסרים של גאווה ישראלית. המדים החדשים יציגו את התרבות והרוח הייחודית של ישראל על הבמה העולמית. חלק מהספורטאים שהגיעו: ענבר לניר, תמנע נלסון לוי, גפן פרימו, ליהיא רז, שרון קנטור, שחר צוברי, תום ראובני, יונתן קפיטולניק, בלסינג אפריפה, איילה כרם, פיטר פלצ'יק, רז הרשקו, שחר שגיב, ענת לליאור והנציגים של נבחרת הכדורגל עדי יונה וניב אליאסי.

רז הרשקו (צילום: דימה טליאנסקי)

שיתוף הפעולה בין הוועד האולימפי בישראל ואתר האופנה TERMINAL X מדגיש את היכולת החדשנית לחבר מותגים בצורה מדויקת למשלחת האולימפית. הקולקציה בנויה מפריטים רבים שכל ספורטאי וספורטאית יכלו לבחור את הפריט שמתאים לו תחת מעטפת אחידה של טקסטורות והדפסים.

שחר צוברי עם תמנע נלסון לוי (צילום: דימה טליאנסקי)

מנהלת שיווק ופיתוח עסקי הוועד האולימפי בישראל, סיוון פישלר: "הבוקר סימנו נקודות ציון מרגשת בדרך למשחקים האולימפיים בפריס 2024 עם השקת קולקציה חדשנית ומגוונת של המדים הרשמיים של המשלחת תחת אסטרטגיה חדשנית  שמקפלת בתוכה את כלל האפשרויות העיצוביות לבחירת הספורטאים. אנחנו גאים בשותפות עם טרמינל איקס ובהגשמת הרעיון בצורה המקצועיות לאורך כל הדרך. המשחקים האולימפיים בפריס יתקיימו בעוד  100 ימים ואנו בטוחים שגם עם המדים החדשים הספורטאים והספורטאיות יגרמו לנו גאווה כחול לבן".

שני הרשקו עם תמנע נלסון לוי וגפן פרימו (צילום: דימה טליאנסקי)

סמנכ"לית האופנה TERMINAL X, דנה עיני: "גאים להוביל ולעצב את המדים הרשמיים לנבחרת האולימפית שתייצג את ישראל במשחקים האולימפיים. היום יותר מתמיד חשוב להנכיח את ישראל באירועים בינלאומיים. אופנה היא דרך מרכזית, יצירתית ומשמעותית לבטא ולייצג את ישראל. מאחלים לכל חברי הנבחרת המון בהצלחה".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW