כדורגל ישראליליגת העל

נחמיאס: "ידעתי שלא אוזמן לנבחרת, הנמכתי ציפיות מראש"

בלם מכבי ת''א דיבר אחרי ה-0:2 מול בני סכנין: ''אולימפיאקוס? כאפה שלא אשכח כל החיים, אך הראינו בגרות בהמשך. קשה לי לראות את המצב בקריית שמונה, צריך לדבר על האנשים שם יותר. לא מבין את חברי הכנסת''

מכבי תל אביב רשמה אמש (שבת) 0:2 על בני סכנין, שפתח לפחות זמנית פער של 10 נקודות בפסגה עם פתיחת הפלייאוף העליון – ובתוך המשחק הזה הסתתר גם נתון מפתיע, זו הייתה הפעם השישית העונה בליגת העל שעידן נחמיאס פתח בהרכב הצהובים, ובכל ששת המשחקים האלה – הם שמרו על רשת נקייה.

נחמיאס פתח ואמר: "השוער שלהם תפס יום מטורף עם כמה הצלות גדולות, שאפו. הכי חשוב שידענו באמת לא לקבל את הגול הזה בסוף ולהצליח להכניס את הגול, גול ענק כל כך חשוב. טוב שידענו גם לסיים את זה עם ערן, 0:2 חשוב, קצת שקט בדקות אחרונות. היינו רגועים. דווקא במחצית, קודם כל שיחקנו כדורגל מצוין, לפי לדעתי היינו ממש טובים. הגענו לכמה מצבים של גול של 100%. יש ימים שהכדור לא נכנס או נכנס בדקה ה-90 , צריך להמשיך בשלנו באותה דרך, באותו כיוון ככה עשינו. אנחנו תמיד מאמינים, אנחנו תמיד נהיה שם עד הסוף. כמו שעשינו היום".

דור תורג'מן וערן זהבי חוגגים (ישי נאמן)

על הקושי בייצור מצבים מקרנות: "האמת שכרגע אין לי תשובה לזה. אנחנו מנסים המון דברים ואנחנו באמת עובדים על זה וכמעט כל אימון יש איזשהו דגש על נייח מסוים שאנחנו רוצים לעשות. באמת, זה לא להבקיע גול ב-13 קרנות, כמעט כל משחק יש לנו אזור ה-10 קרנות. תאמין לי שכואב לי הרבה יותר ממה שכואב לך על הדבר הזה. וזהו. אין לנו מה לעשות, רק להמשיך ולנסות, ומי יודע – זה המשחק אחד יכול להשתנות. אנחנו לא מוותרים בשום דבר וכל דבר כזה זו הזדמנות מבחינתנו. אנחנו נמשיך וננסה עד שזה ייכנס". על כך שבכל המשחקים שפתח הקבוצה לא ספגה: "נתון מחמיא, אני שמח. צריך להמשיך".

על כך שלא זומן לנבחרת: "אני לא מתעסק בזה כבר. מה שצריך לקרות יקרה, ברור שאני רוצה להיות בנבחרת ישראל ואני גם מקווה שאני אהיה בעתיד. השער שספגנו? האמת שהמצב הזה ספציפית היום, כל כך עיצבן אותי על הגול הזה כי עמדנו טוב. הם לא הגיעו למצבים, היה להם את הקרן ההיא שכמעט נכנסה. זה היה המצב היחידי שהיה להם בכל המשחק. ובסוף לקבל גול שאתה בכלל עושה התקפה מהקרן שלנו, כמו שדיברנו על זה שאנחנו לא מייצרים. המינימום זה לא שלא תסבול בצד השני, זה כבר פעם שנייה או שלישית שקרה לנו. למזלנו השופט החליט שהיה פאול, אני עוד לא ראיתי את זה, אז לא יודע. זה רכבת הרים המשחק הזה, אני יכול להגיד לך שגם אמרנו בכל מקרה, לא משנה מה אנחנו נמשיך עד הסוף – 0:1 או 0:0. יש לנו משחק גביע באמצע השבוע. כולנו עכשיו מרוכזים ביום שלישי כי כולנו רוצים להביא את הגביע הזה לקריית שלום ובלומפילד, הפנים ליום שלישי כרגע".

שחקני מכבי ת"א חוגגים (ישי נאמן)

נחמיאס הוסיף: "לוקחים את השער הנקי, דבר שאנחנו נורא גרידים לגביו כל משחק כזה, אנחנו מאוד מעריכים אותו. הייתה יכולת טובה היום, יצרנו המון מצבים טובים, חושב שבעטו לנו לשער אולי בעיטה וחצי כל המשחק. היינו ממש טובים, רוב המשחק באמת המון מצבים, מתקדמים והמון דברים טובים לקחת". על אי זימונו לנבחרת: "הייתה לי איזושהי תחושה, אני לא אפרט יותר מדי. הייתה לי איזושהי תחושה שיהיה איזשהו סיפור ואני לא אקבל את הזימון הזה בסוף, כמה שחיכיתי לו ואני כל כך רוצה להיות שם. באמת שכבר הנמכתי ציפיות, כל השבוע הנמכתי ציפיות אז ביום של המשחק התעסקתי רק במשחק. לא עניין אותי הזימונים, אתה יכול לשאול את כל החבר'ה שאמרו לי, אולי אתה תיסע כי רז פצוע. אמרתי שלא מעניין אותי. אם אני אקבל הכי באהבה בעולם, ברור שאשמח להיות בנבחרת, ואם לא, אני נשאר בשלי".

הבלם הוסיף: "אני העונה רוצה לשמור על יציבות. בכל משחק לעשות את העבודה שלי בשקט וברוגע, להתקדם ממשחק למשחק. המשחק הזה נגד אולימפיאקוס, זה כאפה שאני לא אשכח אותה בחיים ואני חושב שמגיע לנו שאפו ענק על הדרך שיצאנו מזה, כי אנחנו לא קבוצה שמקבלת הרבה גולים ולקבל 6 גולים, כולל הארכה, זה הרבה יותר מדי בשבילנו. המשחק הזה כבר מאחורינו ולעשות את הנקסט הזה אני חושב מראה על בגרות מטורפת של הקבוצה, של כל השחקנים. כבר הייתה רוטציה במשחק אחרי זה וכולם היו טובים. אנחנו ממשיכים בשלנו, לא מסתכלים אחורה".

עידן נחמיאס מקבל הרבה אהבה מהקהל (ישי נאמן)

על המצב בעיר קריית שמונה: "קודם כל זה מאוד קשה. היה עכשיו הסיפור הזה שלא התעניינו על העסקים של הצפון ואף אחד לא הגיע (בכנסת, ר.י). לא הצלחתי להבין את זה. ראיתי כל כך הרבה חברים שיש להם עסקים שם שהם היו כל כך עצבניים, על זה שלא מטפלים בהם כמו שצריך. אני חושב שהם צריכים לקבל הרבה יותר הכרה. לדבר על המצב שם הרבה יותר. כואב לי כל שכל האנשים האלה לא נמצאים כרגע בבית, אני מקווה שלפחות הם מצליחים לייצר איזושהי שגרה במרכז עד שהמצב יסתדר בצורה כלשהי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button