אתלטיקהענפים אחרים

נועם ממו ואביב לוי נבחרו לשגרירי המותג ASICS בישראל

האתלט בן ה-17, שנחשב לאחר הכישרונות הגדולים בספורט הישראלי ומסומן כפוטנציאל ללוס אנג'לס 2028, והטריאתלטית הבכירה של ישראל שמסומנת גם היא למשחקים האולימפיים, נבחרו לשגרירי המותג

האתלט נועם ממו (17) מהפועל עמק חפר ונבחרת ישראל, הנחשב לאחד הכישרונות הגדולים בספורט הישראלי ומסומן כפוטנציאל אולימפי ללוס אנג'לס 2028 ואביב לוי (20), הטריאתלטית הבכירה של ישראל מקבוצת XTRIM, המסומנת למשחקים האולימפיים בלוס אנג'לס ואלופת ישראל לנשים ארבע שנים ברציפות נבחרו לשגרירי המותג ASICS ישראל.

ASICS, חברת נעלי הספורט וביגוד ספורט מקצועי, תעניק חסות ותהיה המלבישה הספורטיבית הרשמית של שני הספורטאים אשר ילבשו את בגדי הריצה וינעלו את נעלי הריצה של המותג בתחרויות ובאימונים. בגדי ונעלי ASICS יהיו הפריטים הרשמיים של ממו ולוי באירועים השונים.

אתלט הפועל עמק חפר ונבחרת ישראל, נועם ממו (17), נחשב לאחד הכישרונות הגדולים בספורט הישראלי ומסומן כפוטנציאל אולימפי כבר ללוס אנג'לס 2028 כאשר יהיה רק בן 22. השנה המטרה הראשית היא אליפות העולם לנוער u20 בלימה (פרו) שם ירוץ במקצה 800 מטר.

אביב לוי (צילום: דיקלה שי)

בין הישגיו הבולטים: שיאן ישראל לקדטים u18 ולנוער u20 ב מקצועות 400 ו800 מטר, סגן אלוף אירופה עד גיל 18 ב 800 מטר, אלוף הפסטיבל האולימפי לקדטים ב 400 מטר, מקום 9 באירופה עד גיל 20 ב 400 מטר ואלוף ישראל לבוגרים 400+800. בנוסף, ממו מתוכנן לצאת למחנות אימון בתנאי גובה ולהתאמן במרכזי האימון העולמיים של ASICS.

הטריאתלטית הבכירה של ישראל אביב לוי (20), מקבוצת XTRIM ילידת שימשית, מסומנת למשחקים האולימפיים בלוס אנג'לס 2028 וחולמת להיות האישה הראשונה בישראל שתייצג את ישראל במשחקים האולימפיים. לוי סיימה את שנת 2023 במקום ה-213 בדירוג האולימפי ובמקום ה-260 בדירוג העולמי עם שאיפה לשפר את הדירוג העולמי והאולימפי למקום ה-180 ולהיות דומיננטית יותר ברמה האירופאית. לוי השתתפה בשנת 2023 בשמונה תחרויות בינלאומיות, לראשונה בקטגוריית הבוגרות.

לרגל שיתוף הפעולה התייצבו ממו ולוי לצילומים בחנות הדגל החדשנית של ASICS בנמל תל אביב,  פרט לחנות זו בארץ ישנן רק עוד 4 חנויות בקונספט זהה ברחבי העולם. ממו ולוי מצטרפים לנבחרת של ASICS הכוללת את הספורטאים המקצועיים המובילים בארץ ביניהם: גשאו איילה ממכבי תל אביב, טדסה גטהון מהפועל עמק חפר והיימרו אלמיה מהפועל אתלטי אורן כפר סבא.

נועם ממו (צילום: גלעד קוולרצ'יק)

אביב לוי אמרה עם חתימת ההסכם: "אני שמחה מאד להצטרף לחבורת ספורטאי העל בהם תומכת ASICS בארץ ובעולם. הבחירה בי והאמון הגדול שנותנים בי החברה מפרגנים לי מאד. אני אוהבת את הביגוד ונעלי הריצה של ASICS ומקווה לשיתוף פעולה פורה בין הצדדים לשביעות רצון שני הצדדים'.

נועם ממו אמר עם חתימת ההסכם: "בחרתי לחתום על החוזה המקצועי הראשון שלי עם ASICS מכיוון שאני רואה מותג מוביל באתלטיקה העולמית שתומך בספורטאים ברמה עולמית,  באירועי הספורט הגדולים, ומותג שמפתח מוצרי קצה שבעזרתם ימצא את הפוטנציאל שלי".

טוביאס ליבנה, מנכ"ל משותף ברשת אוריג'ינלס, יבואנית ASICS בישראל אמר במעמד חתימת ההסכם בין הצדדים: "אנו שמחים על הצטרפותם של אתלט נבחרת ישראל נועם ממו והטריאתלטית הבכירה של ישראל  אביב לוי למותג ASICS ישראל. הבחירה בנועם ואביב היא טבעית ונכונה לערכי המותג, ואנחנו מתרגשים לקחת חלק במסע שלהם להשגת המטרות שהציבו לעצמם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW