טניסענפים אחרים

נבחרת ישראל תארח את אוקראינה בגביע דייויס בספטמבר

ישראל הוגרלה עם אוקראינה במסגרת משחקי בית 1 של גביע דיוויס ותארח אותה בספטמבר בארץ. הקפטן יוני ארליך: "הזדמנות אמיתית נוספת לעלות למוקדמות של הבית העליון. אני שמח מאוד שנשחק בבית''

נבחרת הדייויס של ישראל הוגרלה היום (חמיש) למפגש בית מול נבחרת אוקראינה במסגרת משחקי בית 1 של גביע דייויס. המפגש האחרון בין הנבחרות התקיים ב-2021 בקייב ובו גברה הנבחרת האוקראינית 2:3 על הנבחרת הישראלית, כאשר המאזן בין הנבחרות עומד על 0:3 לטובת האוקראינים.

המפגש יתקיים בסוף השבוע של ה-15-13 בספטמבר 2024. בנבחרת האוקראינית שיחקו במפגש האחרון שהתקיים בסוף השבוע מול ארה״ב אולכסי קרוטיך (370 בעולם) ויאסלב ביאלינסקי (498 בעולם), אילייה בלובורודקו (1283 בעולם), וולדיסלב אורלוב (595 בעולם). בשורות הנבחרת האוקראינית נמצא גם גם ויטלי שצ'קו (166 בעולם).

קפטן הנבחרת, יוני ארליך, אמר בתגובה להגרלה: "האמת שאני שמח מאוד שיצא לנו לשחק בבית. אני שמח שהקהל הישראלי יוכל להגיע ולתמוך שוב בשחקנים שלנו וליהנות מחוויית טניס ברמה גבוהה. יש לנו הזדמנות אמיתית נוספת לעלות למוקדמות של הבית העליון. צפוי לנו מפגש מאתגר עם שחקנים באותם דירוגים כמו השחקנים שלנו שלנו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW