כדורגל ישראלינבחרת ישראל

נבחרת ישראל המריאה להונגריה, בן שמעון יפתח עם 3 בלמים?

הנבחרת תקיים אימון נוסף בדברצן ומחר יתקיים האימון המסכם לקראת משחק הידידות מול הונגריה במוצ''ש. המאמן צפוי לפתוח במערך של שלושה בלמים במשחקו הראשון, כאשר הכוונה היא לפתוח עם בריבו ומלמד בחוד

נבחרת ישראל המריאה הבוקר (חמישי) להונגריה, שם תקיים משחק ידידות מול הנבחרת המקומית בשבת ב-19:00 בדברצן ומשחק ידידות נוסף שלושה ימים לאחר מכן – בשלישי ב-19:00 בבודפשט – נגד בלארוס. במהלך ההתכנסות ועד ליציאה של הנבחרת הבוקר, נגרעו לא פחות מחמישה שחקנים, כשחלקם אף התאמנו בימים האחרונים – תומר יוספי, אלון תורג'מן, מחמוד ג'אבר, אופק ביטון וגיל כהן. במקומם הצטרפו יואב הופמייסטר, עומרי אלטמן, הישאם לאיוס, עדן שמיר ואליאל פרץ.

המאמן רן בן שמעון יערוך הופעת בכורה על הקווים ונראה שיפתח במערך של שלושה בלמים, כאשר רז שלמה, אורי דהן ועופרי ארד תורגלו בהרכב. גם עידן נחמיאס נלקח בחשבון במרכז ההגנה, כאשר המגנים אמורים להיות הקפטן אלי דסה ודני גרופר. על פי האימון אתמול, גיא מלמד ותאי בריבו יפתחו כשני החלוצים כשלצד נטע לביא בקישור אמור לשחק רועי גורדנה וגדי קינדה, כאשר גם דן גלזר תורגל לסירוגין. חשוב לציין כי הסגל למשחקי ליגת האומות (ספטמבר עד נובמבר) יהיה שונה לחלוטין.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW