כדורסלנבחרת ישראל

נבחרת ישראל הוגרלה עם צ'כיה, אסטוניה וצפון מקדוניה

שתי הראשונות מהבית יעלו לחצי הגמר בטורניר טרום המוקדמות למשחקים האולימפיים בפריס בקיץ 2024. המאמן אריאל בית הלחמי: ''טורניר חשוב מאוד לכדורסל הישראלי, שמחים מההיענות של השחקנים''

נבחרת ישראל הוגרלה היום (שני) לבית A של טורניר טרום מוקדמות אולימפיאדת פריס 2024 ותפגוש במשחקים שיתקיימו בטאלין את צ'כיה, אסטוניה וצפון מקדוניה.

שתי הראשונות מהבית יעלו לחצי הגמר, יטוסו לפולין שם יפגשו בהצלבה את שתי הראשונות מבית B שיכלול את פולין, בוסניה, הונגריה ופורטוגל בסופו של הטורניר, האלופה תעלה למוקדמות המשחקים האולימפיים בקיץ 2024. שני הבתים הנוספים יתקיימו בטורקיה. בבית 3 ישחקו המארחת, בולגריה, אוקראינה ואיסלנד, ולבית 4 שובצו קרואטיה, הולנד, בלגיה ושבדיה.

מאמן הנבחרת אריאל בית הלחמי הגיב להגרלה: "טורניר הזה מאוד חשוב לכדורסל הישראלי ומאוד חשוב לאיגוד הכדורסל. יש לנו אפשרות לשחקן על ההזדמנות להשתתף בטורנירה קדם אולימפי ומשם להגיע לאולימפיאדה. אנחנו שמחים על ההיענות של השחקנים, עד כה היא טובה ואנחנו צריכים להתכונן עם הנבחרת הכי טובה שניתן להעמיד למשימה הזו. מעבר לרצון שלנו לעלות לטורניר בקיץ הבא, כל משחק בינלאומי חשוב מאוד לנבחרת, בגלל שיטת הניקוד של פיב"א ואנחנו רוצים לשפר עמדות ודירוג לקראת ההגרלות העתידיות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button