אתלטיקהענפים אחרים

נבחרת ישראל בריצות ארוכות ביקרה לוחמים שנפצעו במלחמה

נבחרת הרצים הגיעה לבקר לוחמים שנפצעו במלחמה במרכז נפגעי מלחמה 'חוזרים לחיים' שבמרכז הרפואי שיבא. איילה: ''פגשנו אנשים מדהימים וחזקים'', אמרה: ''הם פשוט השראה'', עלמיה: ''בזכותם ממשיכים בשגרה''

נבחרת ישראל בריצות ארוכות הגיעה היום (שלישי) לבקר לוחמים שנפצעו במלחמה במרכז נפגעי מלחמה "חוזרים לחיים" שבמרכז הרפואי שיבא. האתלטים, מלווים במאמנים הלאומיים גזאצ'ו יוסף וזוהר זימרו, שמעו את סיפורי הפצועים, נחשפו לגבורתם והעניקו שי מאיגוד האתלטיקה.

נבחרת ישראל עם הלוחמים הפצועים (איגוד האתלטיקה)

גשאו איילה, שיאן ישראל במרתון, אמר: "המעט שאנחנו יכולים לעשות עבור הלוחמים שסיכנו את חייהם בשבילנו הוא להגיע, לדבר ולעודד אותם. פגשנו אנשים מדהימים וחזקים".

איימרו עלמיה סיפר: "היה לנו חשוב להגיע ולחזק את אלו שבזכותם אנחנו יכולים להמשיך בשגרה שלנו, להתאמן בשקט, להתחרות ולייצג את ישראל בכבוד".

נבחרת ישראל עם הלוחמים הפצועים (איגוד האתלטיקה)

גירמה אמרה הוסיף: "הגענו כדי לחזק ויצאנו מחוזקים. הלוחמים האלה הם פשוט השראה, למרות כל מה שהם עברו הם עדין אופטימיים, עדיין מחיכיים, הם לא רואים את מה שחסר אלא את מה שיש להם וזה שיעור לכולנו לחיים".

גזאצ'ו יוסף סיכם: " כל הקשיים שאנחנו עוברים זה כלום לעומת מה שהלוחמים האלה עוברים. היה לנו מאוד חשוב להגיע לכאן היום ולהגיד תודה בתור נבחרת ישראל, זו זכות בשבילנו והמעט שאנחנו יכולים לעשות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW