כדורסלנבחרת ישראל

נבחרת העתודה פותחת את אליפות אירופה, חסין: "ננסה להפתיע"

למרות שתופיע בסגל אלמוני כמעט לגמרי, נבחרת העתודה תנסה להפתיע באליפות אירופה עד גיל 20 שתתקיים בכרתים. המאמן: ''נבוא מול כל קבוצה להסתכל בלבן של העיניים ולנצח כל משחק''. היריבה הקרובה: טורקיה

בשבת תפתח נבחרת העתודה את הופעותיה באליפות אירופה בכרתים. הנבחרת, שהפכה לחברה קבועה בצמרת האירופית, היא נבחרת חדשה כמעט לחלוטין, כשרק שלושה שחקנים היו איתה בשנה שעברה, אז סיימה במקום הרביעי. הנבחרת הוגרלה לבית לא קל, שכולל את טורקיה, שזכתה רק בשבוע שעבר במדליית האדד באליפות העולם עד גיל 19, איטליה ובלגיה. כל המשחקים ישודרו בערוץ הספורט.

הנבחרת תצא מחר (שישי) בבוקר לכרתים ולקראת היציאה, אמר המאמן אלעד חסין: "כולם כולל כולם מאוד נרגשים לקראת המעמד. עשינו הכנה מאוד אינטנסיבית בזמן הקצר שעמד לרשותנו. כמובן שלייצג את המדינה, בטח בשלבים כאלו ועם נבחרת עתודה שכולם מכירים את ההישגים שלה, זה תמיד מחייב ודורש מאיתנו לבוא בשיא הריכוז ובשיא המחויבות. נבוא כדי לתת את הכל, השחקנים מאוד מחוברים ונחושים, עבדו קשה בהכנה ונבוא מול כל קבוצה להסתכל בלבן של העיניים ולנצח כל משחק".

"טורקיה היא נבחרת מאוד מחוברת שכמעט כולם הם נבחרת הנוער של השנה שעברה שהגיעה לגמר. עקבנו אחריהם באליפות העולם עד גיל 19, שם ניצחו את ארה"ב במשחק על המקום השלישי", המשיך המאמן. "יש שם כמה שחקנים שהם פרוספקט NBA ויורוליג. כמשחק ראשון זו משוכה קשה מאוד, הם בכושר נהדר אחרי אליפות מצוינת, אבל כמו שאמרתי, אנחנו לא חוששים מאף אחד, נבוא עם כל מיני ניסיונות להפתיע ונקווה שנעשה את זה".

הסגל: נבו זומרפלד (קפטן), דניאל וולף, דניאל גואטה, יובל לוין, עידו הראל, אבנר דרור, אריאל אייזיק, נוה מינץ, רון ציפר, אופק גול, יואב ברמן, נועם יעקב.

הצוות: אלעד חסין מאמן ראשי, עוזרים עמית שרף ויואב שמיר, מאמן כושר מור הררי, גד ריבובסקי פיזיוטרפיסט, חזי הוכמן מנהל הנבחרת, רועי שרוני ראש משלחת.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button