כדורסלכדורסל נשים

נבחרת העתודה נשים המריאה לאליפות אירופה: "נבוא צנועים"

הנבחרת, שהשיגה בשנה שעברה את המקום השביעי ועשתה היסטוריה, טסה לליטא לקראת התחרות. המאמן, טל נתן, אמר: ''נסתכל לכל יריבה בעיניים. יש לנו שחקניות טובות ואני סומך עליהן אחת אחת ועל הצוות''

נבחרת העתודה נשים יצאה הבוקר (רביעי) בדרכה לליטא, שם תפתח ביום שבת אליפות אירופה דרג א'. מדובר בנבחרת שהשיגה בשנה שעברה את המקום השביעי, עם עלייה היסטורית לרבע הגמר והאליפות השנה תתקיים בדיוק באותו המקום.

מהסגל של השנה שעברה נשארו תמר זינגר הקפטנית ומלכת האסיסטים של האליפות, דוריאן דהן סויץ' והילה קארש שמאז כבר עשו בכורה בנבחרת הבוגרת וליהי עזורי. הנבחרת תפגוש בשבת את הונגריה, ביום ראשון את סרביה וביום שלישי את גרמניה, יום לפני משחק ההצלבה המכריע נגד יריבה מהבית המקביל הכולל את פולין, איטליה, טורקיה ופינלנד. המשחקים ישודרו בערוץ הספורט.

הצוות המקצועי של נבחרת העתודה נשים (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

לקראת האליפות אמר המאמן טל נתן: "אנחנו נוסעים לאליפות בצניעות אבל רוצים להסתכל לכל הנבחרות בלבן של העיניים כמו שעשינו בשלוש השנים האחרונות. יש לנו שחקניות טובות ואני סומך עליהן אחת אחת ועל הצוות כמובן. ננסה להגיע הכי גבוה שאפשר אבל המטרה הראשונה היא לנצח את נבחרת הונגריה במשחק הראשון. כל הזמן נתפלל לחזרת החטופים ולשלומם של הפצועים שהם גיבורי ישראל".

שאר אנשי הצוות: עמרי צירלין עוזר מאמן, אלון הראל מאמן כושר, עידן יוסף סקאוט, יונת עסיס פיזיוטרפיסט, נועה רקנטי מנהלת נבחרת, אורה גלזר ראש משלחת.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW