ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

נבחרת הנשים הפסידה לספרד באליפות העולם בכדורמים

אחרי שהישראליות פתחו עם ניצחון על קזחסטן, אלופת אירופה הייתה גדולה עליהן עם 5:22. פוטוריאן, בוגצ'נקו, ססובר, סטרוגו ולוינשטיין הבקיעו לישראל. המשחק הבא יתקיים ביום חמישי מול נבחרת הולנד

לאחר הניצחון במשחק הפתיחה על קזחסטן, הפסידה הלילה (בין שני לשלישי) נבחרת הנשים של ישראל בכדורמים לאלופת אירופה ספרד 22:5 במסגרת המשחק השני של שלב הבתים באליפות העולם שנערכת ביפן.

ספרד עלתה ראשונה על הלוח אך ישראל הגיבה מיד עם שער שוויון של הילה פוטוריאן. הספרדיות חזרו ליתרון ומריה מיה בוגצ'נקו ענתה בצד השני עם שער שכפה שוויון נוסף. לאחר מכן אלופת אירופה הצליחה לברוח ובתום הרבע הראשון הוליכה 2:5.

ברבע השני שער של נועה ססובר אל מול חמישה נוספים של ספרד הורידו את הקבוצות למחצית כאשר לוח התוצאות מראה 3:10. רבע שלישי לא טוב של ישראל בהתקפה הסתיים ביתרון 3:15 לספרדיות. ברבע האחרון שני שערים של שונית סטרוגו ושל נוגה לוינשטיין העלו את ישראל למאזן של חמישה שערים, ובסיום 5:22 לספרד.

הבקיעו לישראל: הילה פוטוריאן, מריה מיה בוגצ'נקו, נועה ססובר, שונית סטרוגו, נוגה לוינשטיין.

המשחק הבא של הנבחרת יתקיים ביום חמישי בשעה 14:30 (שעון ישראל) נגד מוליכת הבית הולנד שניצחה את ספרד במשחק הראשון 6-7 והביסה את קזחסטן במשחק השני 2-30.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW