כדורגל ישראליליגת על לנוערנבחרת ישראל

נבחרת הנוער נחתה, חיים: "אין פה יהודים וערבים, יש משפחה"

אחרי שזכתה במדליית הארד במונדיאליטו, נבחרת הנוער זכתה לקבלת פנים חגיגית. המאמן הוסיף: ''אמרו שמה שקרה באליפות אירופה היה מקרי''. זוארץ: ''תם עידן החלומות וברוכים הבאים למציאות''

נבחרת הנוער של ישראל בכדורגל, שזכתה במדליית ארד במונדיאליטו 2023, נחתה הבוקר (רביעי) מטיסה מארגנטינה דרך צרפת, בפתאל טרמינל עם הצוות המקצועי ביניהם, המאמן אופיר חיים, המנהל הטכני בוני גינזבורג ויו"ר ההתאחדות לכדורגל בישראל שינו זוארץ שנשאו דברים, קפטן הקבוצה איליי מדמון הודה לבורא עולם, למאמן, להתאחדות ולשחקנים.

נבחרת הנוער בקבלת הפנים (עזרא לוי)

המאמן אופיר חיים אמר: "אני מאוד מתרגש, זה יותר קל לי לעשות את האסיפות והדברים מול השחקנים, אבל אני רוצה להגיד תודה – קודם כל לשינו (זוארץ) ולבוני (גינצבורג), אין לי מילים ותודה רבה על החופש שנתתם לנו. זה התחיל מזמן באליפות אירופה ואמרו שזה היה מקרי ואז הגענו למקום השלישי בעולם. גם עכשיו יש תחושת החמצה, אבל זה לא משנה. תודה לשחקנים המדהימים לצוות הרפואי וכל שאר הצוות. לא אתחיל להגיד שמות, אבל אני באמת מודה לכולם, בעיקר לשחקנים האלו שכל אחד מהם זה נשמה גדולה. אין פה יהודים וערבים, יש לנו משפחה אחת והלוואי שבמדינה נדע ללמוד מזה לחיות ככה באחווה ושלום, ותודה לכל מדינת ישראל על כל התמיכה והאהבה. אנחנו אוהבים אתכם".

בוני גינזבורג ועופרי חיים עם חמזה שיבלי ואביו (עזרא לוי)

הקפטן איליי מדמון אמר: "אני מאוד מתרגש להיות כאן ולראות את כל המשפחות והאנשים שבאו לראות אותנו. קודם כל אני רוצה להגיד תודה לבורא עולם שהכל בזכותו, להגיד תודה לכולכם שבאתם לקבל את פנינו. זה לא פשוט, חווינו שם הכל – מאכזבות לניצחונות ורגעים מתוקים שלא נשכח כל החיים. אני זוכר שאמרתי שנה שעברה שאני גאה להיות הקפטן של סגנית אלופת אירופה, אז אני רוצה להגיד שאני גאה גם להיות קפטן של נבחרת ישראל שהיא מקום שלישי בעולם וזה כיף גדול. אני שמח שבאתם ותודה רבה לכולכם".

אל-ים קנצפלוסקי ועיליי פיינגולד (עזרא לוי)

המגן עיליי פיינגולד אמר: "יש תחושת אופוריה מטורפת, אנחנו מתחילים להבין את הטירוף שהיה פה, זה נורא משמח לראות את כמות האהבה שאנחנו מקבלים פה. אני נורא שמח ממה שעשינו שם ואני מקווה שזה יעזור לנו בעתיד, לכולנו. אני רוצה להאמין שתהיה לי המשכיות עם מסאי דגו (בקבוצה הבוגרת של מכבי חיפה), יש לנו יחסים טובים, עברנו עונה טובה ביחד והזמן ידבר בעד עצמו. אני רוצה להאמין שאקבל הזדמנות בקבוצה הבוגרת, אבל אין לדעת ונצטרך לחכות".

הקפטן איליי מדמון (עזרא לוי)

המנהל הטכני בוני גינזבורג אמר: "הדבר שהכי חיזק אותנו זה גל האהדה שקיבלנו מכל רחבי ישראל ואני לא מדבר רק על מעגל הכדורגל, זה משהו ששימח אותנו. בשורה התחתונה התחושה שלנו היא שאנחנו תוך כדי מסע ויש עתיד לכדורגל הישראלי, אנחנו לא מתבלבלים, אנחנו יודעים שבסופו של דבר הפרטנרים הכי חשובים שלנו אלו המועדונים. בסוף החזון והרצון של כולנו זו נבחרת בוגרים חזקה שתהיה דיירת קבועה בטורנירים בין לאומיים ואנחנו נהיה שם".

יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ (עזרא לוי)

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, סיכם: "אומרים על החבורה הזו שפה מאחוריי שהיא יוצאת דופן, נדירה וחד פעמית אז הרגשתי שאין לי ברירה ואני חייב להגיע לארגנטינה לראות האם השמועה נכונה. ובכן זה לא נכון, כולם פה עם שתי רגליים, שתי ידיים – בני אנוש בשר ודם וזה חשוב כי אם היה מדובר בחוצנים או בתוצרי מעבדה, מצבנו היה רע מאוד שכן ההישג היה חד פעמי ולא ניתן לשחזור. מזלנו שהבחורים האלו יהיו איתנו לעוד הרבה שנים קדימה כדי להמשיך לאתגר כל רף שיוצב להם וכדי להמשיך לדחוף את עצמם קדימה ולהוות השראה ולגרום לנו להגשים חלומות שפחדנו להגיד בקול. אני אומר בקול חד וברור: נבחרת הנוער של ישראל סגנית אלופת אירופה וזוכת מדליית הארד באליפות העולם. תם עידן החלומות וברוכים הבאים למציאות. תספרו את הסיפור שלכם לכל ילד וילדה, ותספרו להם שהכל אפשרי, אפשר להגשים כל חלום. אשרינו שזכינו לראות אתכם מציגים את הפנים הכי יפות של ישראל, מקרינים אחדות בימים שהכל מאיים להישבר"."

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW