ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

נבחרת הכדורמים נשים נכנעה 16:7 לאוסטרליה ותמשיך להצלבה

אליפות העולם ביפן: נבחרת הנשים של ישראל הפסידה במשחק ההצלבה ותמשיך למשחקי הדירוג 9-12. קורדונסקייה כבשה 3 פעמים, יעקבי, בוגצ'נקו, ססובר ולוי הוסיפו. היריבה הבאה: המפסידה בין ניו זילנד לאיטליה

נבחרת הנשים של ישראל הפסידה הבוקר (שבת) 16:7 לנבחרת אוסטרליה במסגרת משחק ההצלבה של אליפות העולם שנערכת בעיר פוקואוקה שביפן. המפגש הבא של הכחולות לבנות (שני, 6:00 בבוקר שעון ישראל), במסגרת משחקי הדירוג 12-9, יהיה נגד המפסידה במשחק שבין ניו זילנד לאיטליה.

ראשונה לעלות על הלוח הייתה אוסטרליה, כאשר ישראל הצליחה לייצר שוויון מהיר משער של ורוניקה קורדונסקייה. לאחר מכן האוסטרליות ברחו ועלו ליתרון של שישה שערים. שער של עלמא יעקבי קבע את תוצאת הרבע הראשון, 2:7. ברבע השני שער של נועה ססובר ועוד ארבעה כיבושים של אוסטרליה, הורידו את הקבוצות למחצית כאשר לוח התוצאות מראה 3:11 לנבחרת מאוקיאניה.

שער שני של קורדונסקייה בתחילת הרבע השלישי צימק את התוצאה, אך שלושה נוספים של האוסטרליות קבעו 4:14 בסיומו. את הרבע האחרון שיחקה ישראל בצורה הרבה יותר טובה. תהל לוי, מריה מיה בוגצ'נקו וקורדונסקייה כבשו עבור הנבחרת, אוסטרליה כבשה שניים, ובסיום 7:16. אוסטרליה תמשיך לשלב רבע הגמר, ישראל כאמור למשחקי הדירוג כאשר המטרה היא להתברג בין עשר הראשונות בעולם.

כבשו לישראל: ורוניקה קורדונסקייה (3), עלמא יעקבי, נועה ססובר, תהל לוי, מריה מיה בוגצ'נקו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW