כדורגל ישראליליגיונרים

נאתכו איים לרדת מהמגרש לאחר שספג קריאות אנטי ישראליות

קשר פרטיזן בלגרד וקפטן נבחרת ישראל לשעבר רתח מזעם על שחקן וויבודינה בהפסד 3:2 לאחר שאחרון אמר לו: ''המדינה שלך רוצחת''. נאתכו פנה למאמנה של היריבה והבהיר: ''תוציא אותו או שאהרוג אותו''

ביברס נאתכו עמד היום (חמישי) במרכזה של סערה אנטי ישראלית בסרביה. קשר פרטיזן בלגרד וקפטן נבחרת ישראל לשעבר ספג קריאות נגד המדינה משחקנה הלוקסמבורגי של וויבודינה, סייד קוראץ, במהלך המשחק בין הקבוצות במסגרת הליגה הסרבית – שהסתיים ב-3:2 לוויבודינה – ובעקבות כך הוא איים לרדת מהמגרש. 

נאתכו טען שזוקיץ' אמר לו: "המדינה שלך רוצחת אנשים". הקשר פנה לשופט וביקש ממנו להרחיק את זוקיץ', כך היה נראה על פי צילומי הטלוויזיה. "תוציא אותו או שאהרוג אותו", נראה נאתכו אומר בנוסף למאמן וויבודינה. המאמן ניסה להרגיע את הישראלי שהיה נסער במיוחד וכך גם חבריו בפרטיזן, והאירוע הסתיים במהירות.

במשחק עצמו השלים נאתכו 90 דקות, אבל פרטיזן בלגרד ספגה בתוספת הזמן והפסידה כאמור 3:2 לוויבודינה. משמעות ההפסד החמישי ברציפות של פרטיזן בכל המסגרות הוא שהכוכב האדום בלגרד של עומרי גלזר – קבוצתו של ברק בכר בתחילת העונה, כידוע – תזכה הערב רשמית באליפות אם תנצח בביתה את באצ'קה טופולה (20:00).

* המגן דני גרופר פתח לראשונה העונה בהרכב לודוגורץ והוחלף כעבור 61 דקות, ביתרון 0:3 על הבאר בגומלין חצי גמר הגביע הבולגרי. לודוגורץ ניצחה 0:4 במשחק הראשון, כך שעוד לפני מפגש הגומלין היה די ברור שתעפיל לגמר.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW