ג'ודוענפים אחרים

מתקרב לפריס: ברוך שמאילוב זכה במדליית הכסף באוסטריה

אחרי ששב מהשעיה, הג'ודאי זכה במדליית הכסף בגראנד פרי אופר שבאוסטריה, כשעל הדרך עבר את פליקר בדירוג, לאחר שהאחרון הפסיד בקרב שלו. כזכור, שמאילוב זכה בכסף גם בגרנד סלאם טשקנט

ברוך שמיאלוב זכה הערב (שישי) במדליית הכסף בקטגוריית המשקל עד 66 ק"ג, ביומה הראשון של תחרות הגראנד פרי שהתקיימה בעיר לינץ שבאוסטריה. שמאילוב, שחזר בענק בשבוע שעבר מהשעיה עם זכייה במדליית הכסף בגראנד סלאם טשקנט שבאוזבקיסטן, הצליח גם היום להעפיל לגמר ולסיים עם מדליה שנייה ברציפות בתוך שבוע וגם הפעם מדליית כסף.

שמאילוב החל את יום הקרבות עם ניצחון בסיבוב השני באיפון על ג’ואן פוסגיגוס הפרואני, המשיך עם ניצחון באיפון על ג’וסוף נורקוביץ’ ממונטנגרו, וברבע הגמר גבר באיפון על מיקייטה הולובורודקו האוקראיני. בחצי הגמר ניצח ביתרון עונשים את אלברטו גיטרו מרטין הספרדי והעפיל לגמר. בקרב הגמר התמודד מול קייטה האדנו היפני. בתום 4 דקות של התמודדות, הקרב נכנס אל הגולדן סקור, בו הצליח האדנו לזכות בוואזרי ובמדליית הזהב על חשבונו של הישראלי, שזכה במדליית כסף שנייה ברציפות בתוך שבוע בודד ובנקודות דירוג חשובות מאוד.

עד 60 ק"ג: ים וולצ'ק – גבר בניצחון באיפון בסיבוב השני על מקסימילין סטנדק הגרמני, אך הפסיד לאחר מכן ליוטה היגוצ'י היפני. ליאור רפאילוב – הפסיד בסיבוב הראשון לג'ונתן צ'ארון הקובני.

עד 66 ק"ג: טל פליקר הפסיד בסיבוב השני לפרנצ'סקו קרג'נילוטי האיטלקי.

עד 52 ק"ג: רות לביא – הפסידה בסיבוב השני לאיידן ולייאבה האזרית. ירדן ראב – הפסידה בסיבוב הראשון לדג'מילה סילבה מכף ורדה שבאפריקה.

עד 57 ק"ג: רומי דורי – נוצחה בסיבוב השני בידי הישרט בוצקורט הטורקייה. מיה ליאופולד – גברה ביתרון וואזרי על וירנה הידין האוסטרית, אך הפסידה לאחר מכן לקנה סיטאגוצ’י היפנית.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button