כדורגל עולמיליגה אנגלית

מתנה מסיטי: איתן יהלומי קיבל חולצה חתומה של פיל פודן

איתן יהלומי נחטף מביתו בקיבוץ ניר עוז ב-7 באוקטובר. על הקיר שבחדרו נותר ציור של השחקן האהוב עליו, פודן ממנצ'סטר סיטי. שבוע וחצי לאחר ששוחרר מהשבי זכה הילד למתנה מרגשת מצד הכוכב של אלופת אירופה

לפני כחודשיים, במסגרת מתקפת הפתע הרצחנית של ארגון הטרור חמאס, נחטף לרצועת עזה איתן יהלומי בן ה-12 מקיבוץ ניר עוז, ביחד עם אביו אוהד שנפצע בניסיון להגן על משפחתו. האם בת שבע ושתי אחיותיו הצליחו להימלט, אך איתן נחטף ביחד עם האב ושהה בשבי החמאס. איתן הינו אוהד מנצ׳סטר סיטי ובחדרו, שניזוק משמעותית, נמצא ציור של השחקן האהוב עליו, פיל פודן, אשר נותר ללא פגע.

איתן יהלומי במפגש (צילום: בת שבע יהלומי)

הבוקר, כשבוע וחצי לאחר שחרורו מהשבי, איתן זכה להפתעה גדולה כאשר נציגות אוהדי מנצ'סטר סיטי בישראל הגיעה לבקרו ערב נר ראשון של חנוכה, והעניקו לו חולצה חתומה ע״י הכוכב פודן, מארז גביעים של המועדון והזמנה אישית ממנכ״ל המועדון, פראן סוריאנו, למשחק של מנצ׳סטר סיטי באצטדיון האיתיחאד כשהעניינים ירגעו עם ציפיה לחזרתו מהשבי של האב אוהד.

אביב לוי אוהד סיטי שהשתתף בביקור אמר: "הגענו לתת לאיתן קצת אור ולעשות את המעט שאנחנו יכולים לעשות בימים קשים אלה". ההפתעה הגדולה התאפשרה בזכות פעילות של חוג אוהדי סיטי בישראל בראשות עופר קדוש ובעיקר בזכות ניר זוהר, נשיא חברת Wix הישראלית שמשמשת כספונסרית רשמית של המועדון ומנהלת המטה טל ויצמן שלי.

השחקנים עם איתן יהלומי (באדיבות הפועל ב"ש)

האוהדים ביקשו להודות פראן סוריאנו, מנכ"ל מנצ'סטר סיטי על המחווה היפה והמשמעותית שבאה ממועדון שבבעלות אמירתית ולאחר שהפרמייר ליג הגיבה באופן קר לאירועים בישראל. בנוסף, חנות הספורט www.maxsport.co.il בהוד השרון תרמה לאיתן את מארז גביעי הטרבל של הקבוצה.

עופר קדוש, אוהד הקבוצה שדחף רבות ונמצא בקשר מול המשפחה, אמר: "אנו מאחלים שנדע תקופות מוארות יותר ומתפללים לשובם של אב המשפחה, כלל החטופים וכלל חיילי צה״ל וכוחות הביטחון בשלום".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button