ענפים אחריםשחייה

מתן רודיטי ואווה פביאן אלופי ישראל ל-10 ק"מ במים פתוחים

עבור השחיין והשחיינית זו הייתה זכייה שביעית ברציפות בתואר. בגברים סיים יונתן אחדות שני וזיו כהן שלישי. קרב צמוד בנשים: עדן גירלואנצה שנייה ואופק אדיר שלישית. התוצאות המלאות מהתחרות שהתקיימה באילת

מתן רודיטי מבני הרצליה ואווה פביאן מהפועל בית שמש זכו היום (שבת) באליפות ישראל במים פתוחים במשחה ל-10 ק"מ שהתקיים באילת. עבור השחיין והשחיינית זוהי זכיה שביעית ברציפות באליפות ישראל.

רודיטי זכה בגברים לאחר שסיים את המשחה הארוך בזמן של 1:52:16.36 שעות. במקום השני, שלוש שניות וחצי אחריו, הגיע יונתן אחדות מהפועל ירושלים (1:52:20.01) ובמקום השלישי סיים זיו כהן מהפועל ירושלים (1:54:36.76).

פודיום הגברים: רודיטי במרכז, אחדות משמאל וכהן מימין (לידור גולדברג, איגוד השחייה)

מאור גורלניק מהפועל בת ים סיים רביעי במשחה וראשון בקטגוריית גיל 19-14 עם 1:56:20.01 שעות. במקום השני בקטגוריה זו זכה עדן פרטין פלורס מהפועל עמק יזרעאל (1:57:37.06) ושלישי הגיע יותם ורשבסקי מהפועל כפר סבא ב.ב (2:03:40.56).

משחה הנשים היה מרתק, כאשר השלישייה הראשונה היתה צמודה לאורך כל הדרך עד לסיום. פביאן זכתה בתואר עם 2:06:10.53 שעות, חברתה לאגודה עדן גירלואנצה סיימה פחות משתי שניות אחריה, עם 2:06:12.28, וכחצי שניה אחריה סיימה אופק אדיר בת ה-17 מהפועל בת ים עם 2:06:12.83. אדיר סיימה ראשונה בקטגוריית גיל 19-14 ושנייה סיימה אמילי גולוס בת ה-15 מ-TLV SWIM, שעבורה זו היתה הפעם הראשונה בה היא שחתה 10 ק"מ, והיא סיימה לאחר 2:11:15.53.

שני הראשונים בגברים ובנשים (רודיטי, אחדות, פביאן וגירלואנצה) קבעו את הקריטריון לאליפות אירופה לבוגרים בבלגרד ביוני הקרוב. אופק אדיר ומאור גורלניק קבעו קריטריון לאליפות אירופה ואליפות העולם לנוער. טקס הסיום היה בנוכחות ראש עיריית אילת, אלי לנקרי, ובמהלכו התקיים טקס מיוחד לשופט השחייה במים פתוחים, ספי בארי, שהלך לעולמו במפתיע בנובמבר האחרון.

שלוש הראשונות בנשים בסיום המשחה הצמוד (לידור גולדברג, איגוד השחייה)

רודיטי אמר בסיום: "אני שמח לזכות באליפות ישראל, זו תמיד תחרות מאוד חשובה עבורי. אילת מקום מדהים לאירוח של תחרות מים פתוחים ואני תמיד נהנה מהתנאים ומהים. אני שמח שזו הייתה הכנה טובה לתחרויות הבאות עד האולימפיאדה".

פביאן אמרה בסיום: "היה ממש כיף, כמו תמיד באילת, זה ממש מיוחד שיש את התחרות הזו בעיקר בתקופה הקשה הזו שאנו עוברים. אני מעריכה את המאמץ של אנשי איגוד השחייה לארגן עבורנו את התחרות, זה היה חשוב מאוד גם בשביל השחיינים והשחייניות הצעירים. הארגון היה מעולה, אני שמחה ששוב השתתפתי וגאה בעצמי שנתתי את הכול במים. היה קרב צמוד כל הדרך וזה היה כיף להשתתף במשחה כזה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button