כדורגל ישראליליגת העל

מתיחות משמעותית בין רוני לוי ליואב כץ, המאמן יסיים את דרכו?

הפועל חיפה מתקשה לצרף שחקנים בקיץ הנוכחי ואחרי ביקורת שהעביר המאמן לאחר ה-1:0 לבני סכנין בגביע הטוטו, במועדון זעמו: ''רוני מטעה כדי להתנער מאחריות''. במקביל, בהפועל חיפה כבר גיששו אצל קובי רפואה

האם עוד לפני המחזור הראשון של העונה בליגת העל נראה שינויים על הקווים? מתיחות משמעותית קיימת בימים האחרונים בין מאמן הפועל חיפה רוני לוי לבעלים יואב כץ שהגיע לשיאה לאחר ראיון שהעניק לוי אחרי ה-1:0 לבני סכנין אמש (שבת) במחזור הראשון של גביע הטוטו.

המאמן אמר: "עברנו מתיחת פנים הקיץ הזה, שוחררו 15 שחקנים והגיעו חמישה כרגע. אנחנו צריכים להתחזק בצורה משמעותית. אני יודע מה הקבוצה צריכה ומה המועדון צריך, כרגע זה לא מספיק. יש לנו בעיה ויודעים שצריכים להביא בלם וקשר אחורי. אני בטוח שיואב מבין את התמונה ויעשה מה שצריך. הוא רוצה לעשות את הדברים בצורה יותר שקולה. כנראה שבשנה שעברה הדברים פחות הסתדרו והוא נכווה מזה".

רפואה: ''הכי חשוב מבחינתי זה שהמשחק נגמר בשלום''
המאמן הבא? קובי רפואה (ליאת אבשלומי)

לוי הוסיף בנוגע ליכולת ולבניית הסגל: "כרגע זה נראה פחות טוב. אני בטוח שמי שצריך לראות, רואה. יש מקום להרבה תיקונים ושיפורים. אין מספיק זמן, אבל צריך לעשות את זה. לא עזבו כאן שחקנים שוליים אלא מרכזיים. שחקנים עם משקל וניסיון. היה טבעי להיפרד מהם ולעשות חילוף משמרות, אבל כרגע זה לא מסתדר. מאחר וכולנו מבינים כדורגל, מה שאתם רואים גם אני רואה".

הדברים כאמור עוררו סערה ובהפועל חיפה זעמו: "רוני הציג נתונים לא מדויקים וגרם בכך למצג שווא שמטרתו להתנער מאחריות. הגיעו 11 שחקנים חדשים. מתוך ה-15 שהוא דיבר עליהם חלק חזרו לקבוצות האם, חלק פרשו ו-5 שוחררו על ידו למרות ההתנגדות של ההנהלה, כמו אלכסנדר שצ'קיץ' וקונסטנטינוס סוטיריו. ההנהלה לוחצת על רוני לצרף בלם אבל הוא פוסל כל שם שעולה".

בשלב זה, נראה שאין מנוס מפרידה בין הצדדים, למרות שייעשו ניסיונות להפיג את המתיחות בימים הקרובים. בינתיים נעשו גישושים אצל קובי רפואה שעשוי להחליף את לוי. רפואה אימן בתחילת עונת 2022/23 את הפועל תל אביב, וכחודשיים לאחר שסיים את תפקידו עבר לאמן את בני סכנין עד לסיום העונה. בעבר אימן גם את עירוני קריית שמונה, מכבי פתח תקווה ובני יהודה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW