כדורגל ישראליליגת העל

מתחדשים: דומיניק פרייס מונה למנהל הטכני של מכבי ת"א

הצהובים מממשיכים להרחיב את הצוות סביב רובי קין, פרייס בן ה-32 מגיע אחרי שעבד במחלקת הנוער של ליברפול ולצד מנספורד. המנכ''ל: ''מצפים להתקדם בתחום הדאטה, בטוחים כי הידע והכישורים המוכחים של דומיניק יסייעו לדחוף את מכבי קדימה''

דומיניק פרייס מונה היום (שני) למנהל הטכני של מכבי תל אביב. האנגלי בן ה-32 הצטרף מליברפול בה שימש כחבר צוות בכיר במחלקת האנליסטים. פרייס עבד כאחד האנליסטים הבכירים של יורגן קלופ והתמקד בעיקר בפיתוח שחקני עילית.

ממכבי תל אביב נמסר בהודעה הרשמית על מינויו של פרייס: "כפי שהסביר הבעלים של המועדון, מיץ' גולדהאר, במסיבת העיתונאים האחרונה בה הוצג רובי קין כמאמן הראשי, מינויו של דומיניק הוא חלק מהאסטרטגיה לשיפור יכולות הרכש והביצועים של המועדון".

מנכ"ל מכבי תל אביב, בן מנספורד, אמר: "במסגרת תפקידו, ינהל דומיניק היבטים טכניים ומקצועיים של הקבוצה הבוגרת לרבות רכש, ניתוח ביצועים, מדעי הספורט ודאטה כמו גם התממשקות עם המחלקה הרפואית. בנוסף דומיניק גם יטמיע שיטות עבודה אלה גם במחלקת הנוער של מכבי. כל זאת מתוך ציפייה להתקדם בתחום ניתוח הדאטה על מנת לתמוך בהתפתחות המתמשכת של המועדון. אנו בטוחים כי הידע והכישורים המוכחים של דומיניק יסייעו לדחוף את מכבי קדימה".

בנוסף, קובי מיכאלי מצטרף למכבי תל אביב מאולימפיאקוס כראש מחלקת אנליסטים בתחום הרכש, כחלק מהמשך ההשקעה ביכולות הטכניות של המועדון. מיכאלי, שעבד באולימפיאקוס כ-'סקאוט דאטה', החזיק בתפקידים דומים גם בויטסה ארנהם (2019-2022) ובמכבי חיפה (2017/2019).

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button